Výsledky 2017

V mužích zvítězil Leoš Pelouch (01:13:52) a v ženské kategorii Kristýna Dvořáková (01:22:01). Závod 2členných štafet vyhrál tým DoubleP (01:24:55). V závodu 4členných štafet pak první příčku obsadil tým HB team (01:21:17). V kategorii Firemních štafet získal první místo tým SK Policie (1:31:46).

 

Celkem se všech závodů zúčastnilo 727 běžců. Hlavního závodu se zúčastnilo 266 jednotlivců (222 mužů, 44 žen), vedlejších štafetových závodů 288 závodníků v 88 týmech a dětských závodů 173 dětí.

 

Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Klub Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 1 PELOUCH Leoš M40 SK Chotěboř 01:13:52 18:35 18:24 18:24 18:28
2 2 BARTOŠ Dalibor M40 01:15:46 18:36 18:46 19:04 19:19
3 1 EREMKA Libor M18 Humpolec 01:17:45 01:17:45 18:48 19:06 19:48 19:42
4 2 CHLUP Tomáš M18 www.DVABEZCI.cz 01:19:52 01:19:52 19:46 19:52 20:00 20:13
5 3 POČÁDEK Jiří M18 Atlas Craft Team 01:19:58 19:12 20:02 20:22 20:22
6 1 TICHÝ František M50 AZ tým Světlá nad Sázavou 01:21:57 01:21:56 20:09 20:29 20:35 20:44
7 1 DVOŘÁKOVÁ Kristýna Z18 Záborná 01:22:01 01:22:01 20:09 20:28 20:36 20:47
8 3 KOMÍNEK Jiří M40 TJ Lokomotiva Břeclav 01:22:45 01:22:42 20:29 20:41 20:49 20:45
9 2 JOGLOVÁ Marcela Z18 Plánice 01:23:01 01:22:60 20:10 20:28 20:53 21:30
10 4 PÁRAL Marek M18 SK Tricyklochlubna 01:23:26 20:10 20:28 21:15 21:32
11 5 KOTEN Tomáš M18 Remi crossfit 01:24:43 01:24:42 21:29 20:46 21:08 21:20
12 4 MUCHA Miroslav M40 NHÚ Balinka VM 01:25:15 01:25:12 21:06 21:01 21:26 21:41
13 3 CHLUPOVÁ Tereza Z18 BIKESTORE.CZ 01:25:21 01:25:20 20:55 21:19 21:31 21:35
14 5 ŘEZNÍČEK Roman M40 Hettich ČR 01:25:32 21:31 21:46 21:07 21:07
15 6 PIRKL Pavel M18 Liberec 01:25:39 19:51 21:05 21:53 22:49
16 6 LÁŠEK Josef M40 IOS Hradec Králové 01:25:48 21:09 21:20 21:35 21:43
17 7 MUCHA Jaromír M40 NHÚ Balinka VM 01:26:16 01:26:14 21:07 21:11 21:47 22:11
18 7 KADLEC Tomáš M18 Světlá nad Sázavou 01:26:39 01:26:38 20:23 21:23 22:03 22:49
19 8 BARTÍK Michal M40 Polenský team 01:26:53 01:26:52 20:56 21:28 22:08 22:20
20 9 KONŮPEK David M40 TJ Turbo Chotěboř 01:27:07 21:11 21:29 21:56 22:30
21 8 ŠIMEK Pavel M18 Polenský team 01:28:34 01:28:34 20:56 21:47 23:04 22:47
22 9 BRABENEC Aleš M18 Žďár nad Sázavou 01:29:16 01:29:13 22:12 22:37 22:27 21:59
23 10 ZATLOUKAL Jiří M18 Štefko Running Team 01:30:47 01:30:46 22:25 22:35 22:44 23:03
24 2 JAKEŠ Josef M50 SK OB Týniště nad Orlicí 01:30:54 01:30:52 21:23 22:29 23:22 23:40
25 11 HODULIK Petr M18 Lebky 1.vr 01:31:06 01:31:03 21:44 22:30 23:09 23:43
26 3 BERKY Jiří M50 SDH Termesivy 01:31:15 01:31:14 21:58 22:52 22:60 23:26
27 12 MAREK Jaroslav M18 Jihlava 01:31:59 01:31:56 22:14 22:39 23:12 23:52
28 10 LIBÁNSKÝ Vratislav M40 SfhkKV Havlíčkův Brod 01:32:00 01:31:57 21:10 22:43 23:52 24:15
29 13 SOCHOR Miloš M18 Hettich ČR 01:32:03 01:31:60 22:18 22:38 22:60 24:07
30 11 NOVÁK Petr M40 SKI&BIKE modelarna novak 01:32:09 01:32:07 21:28 22:24 23:26 24:51
31 14 METZENAUER Martin M18 SK Wstec 01:32:14 01:32:11 21:41 22:43 23:23 24:26
32 15 NOVÁK Pavel M18 KRB Chrudim 01:32:25 01:32:06 22:59 22:43 22:52 23:51
33 16 GRUNTORÁD Jiří M18 #behamesjirkou 01:32:31 01:32:23 23:02 23:16 23:05 23:07
34 17 MATĚJKA Štěpán M18 TJ Čolek 01:32:55 01:32:49 23:21 23:37 23:17 22:40
35 18 NEKUŽA Jiří M18 Brno 01:32:56 01:32:53 23:05 22:59 23:10 23:42
36 12 BOUCHAL Hynek M40 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 01:32:58 01:32:54 22:33 23:17 23:33 23:34
37 4 BRABENEC Miroslav M50 Žďár nad Sázavou 01:33:20 01:33:18 22:59 23:21 23:35 23:24
38 13 VODÁK Marek M40 Rabbits Znojmo, z.s. 01:33:30 01:33:29 23:05 23:22 23:37 23:26
39 5 KÁŇA Luboš M50 Přibyslavice 01:33:43 22:58 23:14 23:37 23:54
40 14 RŮŽIČKA Aleš M40 GYMZR 01:34:03 01:33:54 23:55 23:29 23:23 23:16
41 15 HAVLÍČEK Roman M40 Hettich ČR 01:34:11 01:34:08 22:21 23:29 24:15 24:06
42 16 KOŘENÁŘ Petr M40 Havlíčkův Brod 01:34:12 01:34:06 22:40 23:26 24:02 24:04
43 17 PIBIL Jaroslav M40 Malá Losenice 01:34:20 01:34:15 22:31 23:14 24:07 24:27
44 19 STRÁNSKÝ Petr M18 TJ Kafky 01:34:21 01:34:14 23:15 23:25 23:40 24:01
45 1 PROCHÁZKA Zdeněk M60 Bosch Diesel Jihlava 01:34:52 01:34:45 23:00 23:17 23:57 24:37
46 18 AMBROŽ Stanislav M40 Vyskytná nad Jihlavou 01:35:18 01:35:16 22:34 24:15 24:23 24:06
47 20 HOLUB Pavel M18 Blížkovice 01:35:22 01:35:17 23:30 23:44 24:16 23:51
48 21 NOVÁK Jan Pavel M18 Horní Studenec 01:35:28 01:35:24 23:21 23:39 24:04 24:23
49 22 PROKOP Pavel M18 Veloservis Team 01:35:34 01:35:28 23:23 23:46 24:22 24:03
50 4 ZVOLÁNKOVÁ Kateřina Z18 Chotěboř 01:35:36 01:35:32 23:23 23:38 24:10 24:24
51 19 MALÝ Milan M40 Sokol Kamenice 01:35:48 01:35:45 22:48 24:03 24:22 24:34
52 23 KOTEN Jakub M18 Remi crossfit 01:36:05 01:36:01 23:58 23:46 24:10 24:11
53 24 GREGOR Martin M18 Chotěboř 01:36:19 01:36:13 23:05 22:59 24:08 26:06
54 20 VOJTÍŠEK Tomáš M40 SC Testudo 01:36:21 01:36:16 23:55 23:42 24:07 24:37
55 25 NOVOTNÝ Ondřej M18 Čistý sport 01:36:25 01:36:20 22:56 23:23 24:19 25:46
56 21 DRIML Miloš M40 Sokol Puklice 01:36:35 01:36:18 24:04 24:07 24:25 23:59
57 22 DOČKAL Václav M40 Havlíčkův Brod 01:36:36 01:36:28 22:38 23:46 24:46 25:25
58 26 DVOŘÁK Petr M18 Havlíčkův Brod 01:36:52 01:36:46 22:33 23:42 25:05 25:32
59 1 SOUČKOVÁ Iva Z50 Havlíčkův Brod 01:37:14 01:37:10 22:52 24:13 24:38 25:31
60 27 LEPEŠKA Radek M18 Havl. Brod 01:37:27 01:37:24 23:27 23:43 24:26 25:51
61 28 VÁBEK Jiří M18 Praha 01:37:40 01:37:31 24:21 24:54 24:35 23:49
62 6 GAJDOŠÍK Miroslav M50 Dolní Beřkovice 01:37:49 01:37:35 24:60 24:24 24:11 24:14
63 23 STŘEŠTÍK Jan M40 Havlíčkův Brod 01:38:29 01:38:19 24:52 24:25 24:32 24:40
64 2 SCHWARZ Josef M60 Jiskra Havlíčkův Brod 01:38:29 01:38:28 23:25 23:44 25:05 26:15
65 24 HORÁK Luděk M40 Turbo Chotěboř 01:38:31 01:38:29 23:24 23:44 25:05 26:17
66 29 RADA Zdeněk M18 Jaroměř 01:38:48 01:38:32 24:26 24:43 24:26 25:12
67 1 MERUNKOVÁ Miluše Z35 PLEAS 01:38:48 01:38:43 23:15 24:15 25:16 26:01
68 30 TRÝB Vláďa M18 Kola Ledeč 01:38:54 01:38:51 23:45 24:49 25:02 25:19
69 7 DOČEKAL Luboš M50 Ski&bike modelárna Novák 01:39:21 01:39:02 24:28 23:58 24:49 26:06
70 25 MOLÍK Bohumír M40 Pelhřimov 01:39:24 01:39:14 24:34 24:36 24:59 25:14
71 8 BĚLEHRÁDEK Pavel M50 TJ Čolek 01:39:37 01:39:29 24:15 24:58 25:05 25:18
72 31 BERÁNEK Jan M18 Slavkov u Brna 01:39:49 01:39:39 25:51 25:22 24:49 23:47
73 32 HOTAŘ Pavel M18 PTeam 01:40:19 01:40:17 22:60 24:03 25:42 27:33
74 26 REJHON Jiří M40 Havlíčkův Brod 01:40:33 01:40:22 24:33 24:38 24:51 26:30
75 27 ŠTYL Pavel M40 Rusty club 01:40:34 01:40:15 25:14 24:37 25:16 25:27
76 5 KUČEROVÁ Štěpánka Z18 Písek 01:40:54 01:40:40 25:37 25:12 25:20 24:45
77 28 CHALUPA Josef M40 Havlíčkův Brod 01:40:57 01:40:44 25:29 24:56 25:23 25:09
78 33 PETRŽILKA Ondřej M18 ACO Industries s.r.o. 01:40:58 01:40:39 24:39 25:16 25:53 25:10
79 9 MORAVEC Jaroslav M50 Přibyslav 01:41:09 01:41:03 24:02 24:35 25:34 26:57
80 34 DUNDYCH Jan M18 Veloservis Team 01:41:11 01:40:47 25:29 25:00 25:17 25:24
81 35 DOLEŽAL Jan M18 Okresní soud Havlíčkův Brod 01:41:22 01:41:14 23:14 24:18 26:20 27:30
82 36 HRUBÝ Zdeněk M18 ACO Industries k.s. 01:41:29 01:41:10 24:28 24:45 25:17 26:58
83 29 KOLÁČEK Pavel M40 Lípa 01:41:30 01:41:26 24:51 24:60 25:46 25:54
84 30 OMES Michael M40 ACO Industries k.s. 01:41:31 01:41:25 24:34 25:12 26:16 25:28
85 31 FICEK Tomáš M40 SK Chotěboř 01:42:15 01:42:12 24:35 25:24 25:50 26:25
86 3 VÁBEK Jaroslav M60 Žďár nad Sázavou 01:42:16 01:42:12 23:46 25:33 26:08 26:49
87 37 JŮZL David M18 Humpolec 01:42:20 01:41:59 26:26 25:16 25:35 25:04
88 32 HRUŠKA Vít M40 Chabry Praha 01:42:30 01:42:20 25:27 25:39 25:44 25:40
89 38 KADLEC Petr M18 ACO Industries k.s. 01:42:37 01:42:29 22:46 23:49 25:22 29:44
90 39 KUNSTMÜLLER Tomáš M18 Hettich 01:42:47 24:07 25:10 26:26 27:03
91 40 KOHOUT Jan M18 SDH Věž 01:42:49 01:42:29 25:28 25:11 25:35 26:34
92 41 MÁLEK Milan M18 Havlíčkův Brod 01:42:54 01:42:41 25:17 25:25 25:39 26:33
93 10 BUZEK Oldřich M50 Praha 01:42:55 01:42:38 25:05 25:32 25:50 26:27
94 33 LACINA Václav M40 Havlíčkova Borová 01:42:56 01:42:39 23:60 25:18 26:28 27:09
95 42 ŽELEZNÝ Martin M18 Kutná Hora 01:43:31 01:43:12 25:46 25:04 25:22 27:19
96 34 HAVRANEK Josef M40 Bratčice 111 01:43:37 01:43:28 24:19 25:03 25:48 26:29
97 43 ŠUNTIL Miroslav M18 Ego fashion 01:43:44 01:43:32 26:28 26:11 25:50 25:14
98 44 MELOUN Jakub M18 Krásná Hora 01:43:46 01:43:17 27:07 25:34 25:45 25:20
99 4 PAVLAS Antonín M60 Přibyslav 01:43:47 01:43:40 24:42 25:60 27:11 25:54
100 35 HAVLENA Jan M40 Havlíčkův Brod 01:43:48 01:43:20 26:24 25:14 25:50 26:20
101 45 MAREK Miloš M18 Pelhřimov 01:44:06 01:43:55 24:23 25:37 26:53 27:13
102 46 STRAŠIL Miroslav M18 Přibyslav 01:44:16 01:43:51 26:12 25:38 26:05 26:20
103 47 ŠMÍD Lukáš M18 Havlíčkův Brod 01:44:32 01:44:18 24:16 25:23 27:26 27:26
104 36 MARINEC Petr M40 ACO Industries k.s. 01:44:38 01:44:25 25:34 25:21 25:58 27:44
105 11 KRÁL Petr M50 Havlíčkův Brod 01:44:40 01:44:28 24:31 25:14 26:15 28:40
106 12 KADLEC Michal M50 Pacienti 01:44:41 01:44:20 25:52 25:32 25:54 27:22
107 48 BARTÍK David M18 MST Jihlava 01:45:08 01:45:05 24:37 25:59 27:03 27:30
108 49 MASAŘ Jakub M18 01:45:17 01:44:59 24:42 25:42 25:25 29:27
109 50 POKORNÝ Libor M18 Dukla navždy 01:45:22 01:45:11 25:54 25:46 26:01 27:41
110 37 ŘÁDEK Pavel M40 Biatlon Chotěboř 01:45:31 01:45:21 24:33 25:07 26:51 28:58
111 51 SÁDLO Jan M18 SfhkKV 01:45:41 01:45:38 24:13 25:50 26:56 28:41
112 52 HAVEL Jan M18 Vřesník 3 01:45:42 01:45:17 26:29 26:11 25:59 27:02
113 38 VRŠA Martin M40 Amatér Polnička 01:45:42 01:45:21 25:29 25:25 26:49 27:58
114 39 PAVELKA Rudolf M40 Blučina 01:45:43 01:45:30 25:60 26:15 26:31 26:57
115 40 FIALA Pavel M40 Sázavka 01:45:44 01:45:19 27:12 26:15 26:30 25:46
116 41 POULÍČEK Martin M40 Albrechtice 01:45:45 01:45:34 25:02 25:28 25:55 29:19
117 53 NOUZA Pavel M18 01:45:46 01:45:15 26:31 26:10 26:01 27:04
118 6 NOVÁKOVÁ Lada Z18 Havlíčkův Brod 01:45:47 01:45:36 26:27 26:13 26:26 26:41
119 13 HAVEL František M50 Sokol Lípa 01:45:50 01:45:39 24:17 25:28 26:48 29:16
120 42 HRDINA Lukáš M40 RE/MAX Well 01:46:00 01:45:30 27:23 26:31 26:14 25:52
121 43 NOVOTNÝ Radek M40 Amélie 01:46:00 01:45:55 25:02 25:43 27:15 27:60
122 54 HUDAČ Peter M18 Humpolec 01:46:28 01:46:27 23:39 25:54 26:36 30:18
123 55 ONDRÁČEK Aleš M18 Havlíčkův Brod 01:46:34 01:46:10 26:25 26:00 26:48 27:20
124 14 HORÁČEK Václav M50 Sop Kolin 01:46:36 01:46:10 26:21 25:55 26:24 27:55
125 56 DVOŘÁK Lukáš M18 Hettich ČR 01:46:39 01:46:34 24:27 26:10 27:14 28:49
126 57 COUFAL Tomáš M18 Sázavka 01:46:51 01:46:27 27:10 26:16 26:32 26:53
127 58 FEJT Lukáš M18 Havlíčkův Brod 01:47:17 01:46:39 28:13 27:02 25:60 26:02
128 59 HAVEL David M18 ACO Industries s.r.o. 01:47:19 01:47:05 25:44 25:45 26:41 29:08
129 60 POPEK Miloš M18 Kožlí 01:47:20 01:47:04 25:49 26:42 26:35 28:13
130 44 VAŠEK René M40 Krucemburk 01:47:20 01:47:08 25:49 25:51 26:13 29:26
131 61 VENCÁLEK Jaroslav M18 Hettich ČR 01:47:50 01:47:37 25:44 26:37 27:16 28:13
132 15 PIVOŇKA Vladimír M50 Havlíčkův Brod 01:48:00 01:47:49 26:42 26:41 26:53 27:44
133 45 KRUPAUER Martin M40 Knyk 01:48:12 01:48:07 24:21 25:44 27:18 30:48
134 62 DVOŘÁK David M18 Sokol Bezděkov 01:48:29 01:48:20 26:31 27:01 27:23 27:34
135 63 LECHAN Pavel M18 Havlíčkův Brod 01:48:30 01:48:23 26:43 26:43 26:57 28:06
136 46 MACHOTKA Jan M40 Obrataň 01:48:38 01:48:12 27:49 27:08 27:29 26:11
137 64 HŘIVNA Petr M18 Ego fashion 01:48:56 01:48:24 27:21 26:17 26:49 28:27
138 47 STRAŠIL Miroslav M40 Přibyslav 01:49:06 01:48:49 26:10 26:60 27:58 27:58
139 16 STŘELEC Vladimír M50 Praha 01:49:13 01:48:38 27:09 26:19 27:20 28:25
140 65 PAJER Petr M18 Praha 01:49:13 01:48:57 27:13 27:19 27:34 27:06
141 66 KREJČÍ Aleš M18 Havlíčkův Brod 01:49:27 01:49:05 25:14 25:53 26:07 32:12
142 2 MENŠÍKOVÁ Hana Z35 Brno/Brod 01:49:27 01:49:21 25:21 26:35 27:53 29:38
143 5 OPOČENSKÝ Jaroslav M60 Kutná Hora 01:49:28 01:49:13 26:15 26:43 28:14 28:16
144 3 PERNIČKOVÁ Jana Z35 Dobroutov 01:49:49 01:49:42 26:02 27:18 27:55 28:33
145 4 PAVLŮ Jana Z35 Obrataň 01:49:50 01:49:24 27:49 27:06 27:30 27:25
146 67 VOLF David M18 Jihlava 01:50:16 22:54 25:21 29:06 32:55
147 17 BURÝŠEK Václav M50 Praha 12 01:50:21 01:49:57 27:39 27:13 27:29 27:59
148 68 NEKUŽA Roman M18 Žďár nad Sázavou 01:50:31 01:50:25 26:08 27:13 28:18 28:52
149 18 DUBEN Pavel M50 Město MP Havlíčkův Brod 01:50:32 01:50:22 26:29 27:35 28:06 28:21
150 19 DERFL Jiří M50 KRUCEMBURK 01:50:48 01:50:33 25:07 25:49 27:11 32:41
151 69 NEJEDLÍK Tomáš M18 Náš první půlmaratón 01:50:52 01:50:19 28:18 27:48 27:41 27:04
152 70 MÁLEK Tomáš M18 Havlíčkův Brod 01:50:54 01:50:41 25:34 26:15 28:35 30:31
153 48 FOJTÍK Petr M40 K2 Fitness 01:51:00 01:50:56 26:27 27:24 28:03 29:04
154 71 NOVOTNÝ Petr M18 Havlíčkův Brod 01:51:09 01:50:37 26:57 26:36 27:52 29:43
155 72 ŠRÁMEK Roman M18 Modlíkov 01:51:10 01:51:03 26:10 27:59 28:46 28:15
156 49 ROJKA Jiří M40 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 01:51:18 01:50:54 26:49 27:42 28:23 28:24
157 73 PETR Jakub M18 Posázaví 01:51:23 01:51:01 26:55 27:27 28:11 28:50
158 50 ŠVEC Karel M40 Havlíčkův Brod 01:51:34 01:51:26 27:21 27:32 27:23 29:17
159 51 ZAJÍC Jiří M40 Čáslav 01:51:42 01:51:32 26:54 27:56 28:46 28:06
160 74 ZVOLÁNEK Miras M18 Krucemburk 01:51:44 01:51:18 28:11 27:22 28:03 28:07
161 52 SATRAPA Ondřej M40 FC Květinov 01:51:44 01:51:37 27:50 28:06 28:33 27:14
162 53 KLEMENT Dušan M40 Kléma na útěku 01:51:51 01:51:31 28:11 27:37 27:37 28:25
163 54 CHLÁD Pavel M40 Obec Dolní Město 01:52:02 01:51:47 28:39 28:14 27:44 27:24
164 75 PROS Ondřej M18 TJ Jiskra 01:52:08 01:51:41 29:48 27:56 27:19 27:05
165 6 BALOUN Milan M60 sokol Lípa 01:52:26 01:52:05 27:08 27:52 28:31 28:54
166 55 HOLUB Martin M40 Chotěboř 01:52:27 01:52:03 29:21 27:56 26:58 28:10
167 56 ŽLIČAŘ Karel M40 Železárny Štěpánov 01:52:42 01:52:15 28:55 28:02 27:47 27:57
168 57 PUČÁLKA Radek M40 Železárny Štěpánov 01:52:42 01:52:16 28:54 28:01 27:49 27:58
169 58 ZÁVORKA Vladimír M40 Hettich ČR 01:52:48 01:52:22 25:49 26:58 28:43 31:17
170 7 SMÍTKOVÁ Karolína Z18 Chomutov 01:53:00 01:52:53 29:59 28:41 28:28 25:53
171 76 ŠTĚPÁNEK Oldřich M18 Lékaři 01:53:31 01:53:14 27:41 27:47 29:02 29:01
172 59 LHOTSKÝ Radek M40 WWILIG Team 01:53:43 01:53:21 26:58 27:28 28:29 30:48
173 77 MAHEL Leoš M18 Jedouchov 01:53:57 01:53:49 24:39 26:22 29:27 33:28
174 60 SOUČEK Jiří M40 Nové Ransko 01:54:02 01:53:31 27:25 27:24 28:25 30:48
175 78 TROPP Stanislav M18 ACO Industries k.s. 01:54:14 01:54:09 27:09 28:24 28:44 29:56
176 1 NOVÁK Zdeněk M70 Běžec vysočiny 01:54:20 01:54:01 27:52 28:18 28:45 29:25
177 5 COUFALOVA Monika Z35 Svetla nad Sazavou 01:54:21 01:54:01 29:40 28:33 28:10 27:57
178 6 TONAROVÁ Miroslava Z35 Bory 01:55:02 01:54:51 27:41 28:20 29:05 29:55
179 79 BERIT Tomáš M18 STANDARD 01:55:03 01:54:35 28:55 29:37 29:14 27:16
180 61 NOVOTNÝ (CHAMELEON) Martin M40 Havlíčkův Brod 01:55:28 01:55:08 29:29 28:38 28:39 28:42
181 20 ŠEDA David M50 Přibyslav 01:55:32 01:55:10 29:44 28:56 28:55 27:56
182 62 ŠNAJDR Jaroslav M40 slušnej oddíl 01:55:45 01:55:16 28:56 29:31 29:23 27:56
183 80 ŠTEG Filip M18 Karlovy Vary 01:56:10 01:55:40 29:15 28:57 29:17 28:40
184 63 ŠIMEK Radek M40 Lípa 01:56:14 01:56:03 26:23 28:20 29:28 32:04
185 7 HAVLINOVÁ Markéta Z35 Praha 9 01:56:21 01:56:04 27:23 28:37 29:42 30:37
186 81 KUTTELWASCHER Pavel M18 Posázaví 01:56:22 01:55:58 29:16 28:53 28:44 29:28
187 21 ŽÁČEK Miroslav M50 Sokol Světlá n.S. 01:56:42 01:56:18 27:55 28:34 30:00 30:12
188 82 KAMENICKÝ Tomáš M18 Hradec Králové 01:57:07 01:56:42 30:07 29:52 28:33 28:35
189 83 HAVEL Petr M18 01:57:08 01:56:56 26:23 28:21 30:51 31:33
190 8 SEDMÍKOVÁ Lenka Z35 Jihlava 01:57:18 01:56:58 28:53 29:35 29:25 29:25
191 84 KOTTEK Aleš M18 Brno 01:57:33 01:57:15 29:03 29:20 29:41 29:28
192 85 PRAVEC Jaroslav M18 Havlíčkův Brod 01:57:47 01:57:13 28:05 27:11 29:57 32:33
193 8 HRŮZOVÁ Petra Z18 Humpolec 01:57:47 01:57:18 29:47 28:48 29:22 29:49
194 22 CHLÁD Stanislav M50 AC Lipnička 01:58:08 01:57:52 27:53 29:07 30:25 30:44
195 9 POLÍVKOVÁ Kateřina Z35 SK TRI CYKLOCHLUBNA 01:58:17 01:58:13 27:01 29:02 30:30 31:44
196 9 ONDRÁČKOVÁ Petra Z18 Jihlava 01:58:23 01:57:56 29:02 28:29 30:28 30:24
197 86 JŮZL Jan M18 Sith Lords 01:58:33 01:58:12 28:32 29:04 29:24 31:33
198 2 JELÍNEK Antonín M70 Aquaclub Havlíčkův Brod 01:58:53 01:58:25 28:49 29:00 29:59 31:05
199 87 ŠPULÁK Petr M18 B:TECH 01:59:00 01:58:35 28:47 29:21 29:53 30:58
200 88 MORAVEC Vojtěch M18 Přibyslav 01:59:08 01:59:01 25:08 27:49 30:45 35:26
201 89 DOČKAL Jan M18 Posázaví 01:59:13 01:58:50 29:15 29:04 30:01 30:52
202 90 MORAVEC Jan M18 Havlíčkův Brod 01:59:14 01:58:54 29:48 28:53 29:42 30:52
203 91 DOLEŽAL Josef M18 Skuhrov 01:59:20 01:58:46 28:42 28:06 29:17 33:15
204 92 JOZA Josef M18 STANDARD 01:59:29 01:59:02 28:55 29:39 29:20 31:34
205 23 KUČÍREK Petr M50 Havlíčkův Brod 01:59:45 01:59:26 29:01 29:49 30:43 30:12
206 93 JANOUŠEK David M18 ACO Industries k.s. 02:00:08 01:59:47 29:39 28:53 30:09 31:27
207 64 KUBÍČEK Rudolf M40 ACO Industries k.s. 02:00:08 01:59:48 29:09 29:21 30:09 31:28
208 65 VANDAS Martin M40 MARVAN 02:00:39 02:00:13 28:53 29:57 30:40 31:10
209 10 ADÁMKOVÁ Hana Z35 Havlíčkův Brod 02:00:40 02:00:10 30:04 29:52 30:24 30:19
210 94 HENCL Kamil M18 B:TECH 02:01:04 02:00:34 27:38 27:42 31:30 34:13
211 11 MUNZAROVÁ Věra Z35 Hettich ČR 02:01:09 02:00:55 28:56 29:51 31:13 31:08
212 7 TECHNIK Jiří M60 AC Technik 02:01:25 02:01:22 30:07 30:58 31:03 29:16
213 95 SVOBODA Pavel M18 Lučice 02:02:47 02:02:40 29:04 30:47 32:16 30:40
214 10 DOLEŽALOVÁ Jitka Z18 Horní Krupá 02:02:53 02:02:20 29:33 29:55 31:04 32:20
215 24 ZADINA Stanislav M50 Havlíčkův Brod 02:02:54 02:02:41 27:01 29:53 32:34 33:25
216 11 FIALOVÁ Hana Z18 Jihlava 02:03:10 02:02:43 29:42 30:11 31:17 31:60
217 96 BŘEŠŤÁK Pavel M18 ACO Industries s.r.o. 02:04:52 02:04:31 28:49 29:52 31:44 34:26
218 97 STANĚK David M18 Havlíčkův Brod 02:05:00 02:04:27 29:30 29:19 30:43 35:28
219 98 ZDRAŽIL Roman M18 Oudoleň 02:05:08 02:05:03 29:04 30:43 32:31 32:51
220 99 VALENTA Lukáš M18 Polná 02:05:12 02:04:59 28:56 31:01 31:53 33:21
221 12 SOUČKOVÁ Michaela Z18 Havlíčkův Brod 02:05:16 02:05:11 26:49 28:37 31:34 38:15
222 8 PETRŽÍLEK Zdeněk M60 KRB Chrudim 02:05:38 02:05:19 30:09 30:53 31:45 32:50
223 100 VALA Pavel M18 Leškovice 02:05:59 02:05:33 29:43 30:33 32:03 33:40
224 101 HENZL Marek M18 Veselý Žďár 02:06:01 02:05:42 28:01 32:25 32:48 32:45
225 66 STŘÍBRNÝ Luděk M40 Havlíčkův Brod 02:06:09 02:05:35 29:42 29:60 32:05 34:22
226 13 FIKAROVA Aneta Z18 Havlickuv Brod 02:06:15 02:06:02 28:20 30:49 32:47 34:18
227 102 VÁŇA Lubomír M18 Humpolec 02:06:21 02:05:53 32:16 31:20 30:46 31:60
228 67 DOLEŽEL Marek M40 B:REAL ESTATE 02:06:22 02:05:53 30:12 31:19 32:60 31:52
229 9 KUBĚNA Karel M60 LK Ledeč nad Sázavou 02:06:45 02:06:12 30:05 31:01 32:01 33:38
230 12 SOUČKOVÁ Dita Z35 Nové Ransko 02:07:26 02:06:57 29:36 30:31 32:38 34:40
231 103 ĎOUBAL Petr M18 B:TECH 02:07:27 02:06:57 30:14 31:13 31:49 34:10
232 68 RÝDL Martin M40 SDH Tábor 02:07:28 02:07:15 30:21 31:13 32:32 33:22
233 25 CHLUP Petr M50 SK Kamenice nad Lipou 02:08:42 02:08:29 32:15 32:12 31:48 32:26
234 14 VOLDÁNOVÁ Petra Z18 Žďár nad Sázavou 02:08:43 02:08:30 29:12 32:19 34:03 33:09
235 15 MIKSOVÁ Pavla Z18 B:POWER 02:09:02 02:08:32 30:26 30:56 32:22 35:16
236 16 ZOBAČOVÁ Michaela Z18 Žďár nad Sázavou 02:10:08 02:09:56 29:22 32:10 34:06 34:30
237 10 PERNIČKA Miroslav M60 Antonínův Důl 02:10:09 02:09:53 29:48 31:46 34:06 34:29
238 17 SKOŘEPOVÁ Marie Z18 Jihlava 02:10:35 02:10:04 29:41 30:33 33:45 36:36
239 13 ŠŤASTNÁ Gabriela Z35 Jihlava 02:10:35 02:10:04 29:40 30:33 33:45 36:36
240 14 ŠTĚPÁNKOVÁ Kim Z35 Lékaři 02:11:09 02:10:53 31:15 31:57 33:06 34:51
241 2 KALOVÁ Jana Z50 TaKJaK Brno 02:11:23 02:11:15 30:25 31:17 33:06 36:35
242 104 VODA Tomáš M18 02:12:24 02:11:55 32:14 31:57 33:17 34:56
243 15 LEBDUŠKOVÁ Jana Z35 Třemošnice 02:12:42 02:12:10 30:05 31:15 34:31 36:50
244 16 PŘÍVOZNÍKOVÁ Martina Z35 Tábor 02:13:01 02:12:40 29:39 32:16 34:51 36:13
245 17 KLEIBEROVÁ Jitka Z35 KO Poděbrady 02:14:40 02:14:16 31:42 32:21 34:02 36:35
246 105 KUŽEL Filip M18 Koohan Racing 02:15:33 02:14:59 28:11 28:30 35:09 43:42
247 106 BROŽEK Kamil M18 B:POWER 02:16:23 02:16:06 29:38 31:48 35:34 39:23
248 107 BROŽEK Michal M18 02:16:24 02:16:07 29:38 31:48 35:34 39:24
249 108 HRANČÍK Martin M18 Havlíčkův Brod 02:16:52 02:16:41 32:31 33:53 35:28 34:59
250 109 KRAJÍČEK Pavel M18 Skuhrov 02:18:00 02:17:27 29:30 29:21 35:54 43:14
251 26 STRYK Roman M50 Havlíčkův Brod 02:20:14 02:19:53 30:04 32:28 35:44 41:58
252 110 PRACHAŘ Michal M18 02:21:46 02:21:36 32:33 33:52 35:28 39:53
253 18 PELTÁNOVÁ Aneta Z18 REMI CROSSFIT 02:23:40 02:23:18 33:57 35:51 37:03 36:49
254 3 POPÍKOVÁ Ivana Z50 Popina Team 02:25:11 02:25:06 34:54 35:12 36:43 38:21
255 19 NEPRAŠOVÁ Jitka Z18 Polná 02:28:23 02:28:15 32:09 34:29 39:25 42:19
256 18 HUMLÍČKOVÁ Jitka Z35 Radňovice 02:30:33 02:29:60 35:10 35:25 38:30 41:28
257 20 PODLOUCKÁ Zuzana Z18 Sázava 125/2 Velká Losenice 59211 02:32:14 02:32:01 32:16 38:37 39:11 42:08
258 19 MAROŇOVÁ Pavlína Z35 Dobroutov 02:33:22 02:33:14 34:39 37:32 39:40 41:30
259 69 OCHS Stefan M40 ETS 02:38:46 02:38:15 34:23 39:29 41:04 43:49
260 111 ZDVIHAL Jan M18 Klub aktivních lenochů a seniorů B:TECH 02:54:51 02:54:22 33:57 37:37 49:07 54:10
DNF SUKDOLÁK Radek M40 Šachy Chotěboř DNF 22:38 23:05 24:20
DNF ČENĚK Jan M18 Pardubice DNF 21:16 23:10 28:20
DNF RÁZLOVÁ Anna Z18 BM fitness Havlíčkův Brod DNF 28:22 30:53
DNF DOLEŽAL Jiří M18 Horní Krupá DNF 29:50 33:38 44:45
DNF KULBABL Adam M18 Lučice DNF 31:24 34:37
DNF ŠVEJDOVÁ Monika Z35 Pelhřimov DNF 43:10 48:55 52:23
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 DoubleP     01:24:55        
    STOJAN Pavel   20:45 21:27    
    KEJZLAR Pavel       21:03 21:40
2 Můj brácha má prima bráchu     01:26:19        
    KRAJCIGR Miroslav   22:09 22:06    
    KRAJCIGR Jan       20:36 21:28
3 Sokolíci     01:27:14        
    MOTTL František   21:14 22:08    
    SVOBODA Ondřej       21:37 22:15
4 Bří Nejedlý     01:32:30        
    NEJEDLÝ Radek   22:45 23:43    
    NEJEDLÝ Jaroslav       22:42 23:20
5 Bomberos     01:33:44        
    PROSTŘEDNÍ Josef   21:14 22:06    
    DOLEŽAL Tomáš       25:26 24:58
6 Humpolecký běhny     01:33:48        
    HERNOVÁ Lucie   22:45 23:18    
    VÁCHOVÁ Kristýna       23:37 24:07
7 jACO československý expres     01:33:49        
    KOŠČÁK Peter   20:28 21:44    
    PEŇÁZ Pavel       24:54 26:42
8 Příležitostní běžci     01:35:57        
    KRUNTORÁD Patrik   23:18 24:16    
    PODRÁBSKÝ Jakub       23:46 24:36
9 Healthy Life Liberec     01:36:42        
    VZOREKOVÁ Veronika   22:44 24:35    
    JISL Richard       23:59 25:24
10 Fialovci     01:40:29        
    FIALA Radek   23:20 26:03    
    FIALA Jakub       24:45 26:20
11 Dva náhradníci     01:40:59        
    TLUSTOŠ Zdeněk   24:40 23:39    
    HRENIC Ondřej       26:32 26:08
12 Sotva lezu     01:42:15        
    MUŽÁTKO Lukáš   25:04 26:37    
    CHALOUPKA Petr       24:34 25:59
13 Céčkaři     01:43:25        
    BOUDA Pavel   26:60 28:32    
    DUBEN Stanislav       24:01 23:51
14 Dva     01:43:26        
    PILAŘ Pavel   23:51 24:39    
    MAIVALD Josef       27:37 27:19
15 Mironic     01:43:53        
    PETRÁŠ Miroslav   24:51 25:52    
    VÁCLAVÍKOVÁ Nikola       25:50 27:19
16 Beauty and the Beast     01:45:44        
    SEDMÍK Michal   27:48 27:12    
    KOTLAS Filip       26:14 24:29
17 Li-On team     01:45:49        
    KRÁLOVÁ Linda   25:44 27:52    
    MELOUN Ondřej       26:14 25:59
18 LANO     01:46:45        
    JIRÁČEK David   23:42 27:02    
    LANGPAUL Jakub       26:35 29:25
19 Tým ZAJO     01:47:13        
    DOMKÁŘOVÁ Aneta   30:51 33:23    
    POLÍVKA Petr       21:22 21:36
20 Dobřaňácííí     01:48:24        
    SAHULA Jiří   24:09 25:28    
    SAHULOVÁ Zuzana       28:53 29:53
21 Dolní Krupá, Okrouhlice     01:48:32        
    SEREDOVÁ Markéta   26:21 27:58    
    KVANKA Petr       26:47 27:25
22 Kozza     01:52:47        
    ŠTAIGEROVÁ Anežka   28:26 29:46    
    DVOŘÁKOVÁ Soňa       26:29 28:05
23 Mimoni     01:55:44        
    NĚMEC Vlastimil   25:42 28:11    
    ZVOLÁNKOVÁ Helena       29:39 32:12
24 BOROVAČKY     01:56:12        
    LACINOVÁ Hana   27:08 29:45    
    LUKEŠOVÁ Jitka       29:02 30:17
25 Konkurenti     01:57:00        
    ŠRÁMEK Jan   23:55 25:25    
    ŠTANCLOVÁ Michaela       32:46 34:54
26 Lipaci     01:58:02        
    KUNCOVA Lucie   30:43 32:40    
    KUNC Lukas       26:32 28:06
27 BAFI     02:00:50        
    BALOUNOVÁ Lucie   27:37 28:37    
    PILCEROVÁ Veronika       31:02 33:34
28 B:TECH Velká tlapa     02:02:16        
    STRÁNSKÝ David   29:20 28:57    
    AMBROŽ Petr       30:54 33:03
29 Jiříkovský team     02:10:59        
    VALOVA Dana   32:09 34:39    
    ŠPITALNIKOVA Lucie       30:56 33:15
30 Kočandy     02:11:20        
    PRŮŠOVA Petra   29:33 32:39    
    HORKÁ Lenka       32:06 37:02
31 NiLa     02:12:28        
    ADAMCOVÁ Nikola   32:18 35:01    
    ŠKRABÁNKOVÁ Lada       32:08 33:00
32 Křižanovačky     02:25:09        
    TOMŠÍKOVÁ Silvie   31:15 33:09    
    COUFALOVÁ Tereza       40:02 40:42
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 HB Team     01:21:17        
    MAREK Jiří   20:11      
    CULKA Josef     22:42    
    BRYCHTA ML. Jiří       19:11  
    BRYCHTA ST. Jiří         19:13
2 Mám problém s erekcí     01:24:27        
    KULÍŠEK Karel   18:16      
    PALAN Tibor     27:07    
    KOUTNÍK Martin       19:34  
    ONDRÁČEK Matyáš         19:30
3 FITKO TEAM     01:30:19        
    ONDRÁČEK Marek   20:32      
    SEDLÁKOVÁ Nikola     26:19    
    PISKAČ Tomáš       22:26  
    ONDRÁČEK Marek         21:02
4 Ti Druzí     01:33:59        
    ČERNÝ Jan   23:44      
    LAJNER Adam     22:23    
    ČERVENÝ Filip       23:11  
    ČELEDA Jan         24:41
5 Cirkus Humberto     01:34:11        
    LIŠKA David   23:22      
    PYTLÍK Jaroslav     24:48    
    SEDLÁK Vojtěch       23:51  
    NOVOTNÝ Jan         22:09
6 AFFA     01:43:28        
    TŮMA Tomáš   26:03      
    MALÝ Pavel     26:40    
    TŮMOVÁ Naďa       26:01  
    KOKRDOVÁ Lenka         24:43
7 Kluci v akci     01:44:43        
    BOČEK Martin   26:24      
    FOŘT Petr     29:37    
    MAREK Roman       26:23  
    HORÁK Luděk         22:19
8 Varamama     01:46:10        
    ČERMÁK Vašek   23:48      
    MIŠUROVÁ Radka     29:53    
    ŠTEFÁNKOVÁ Markéta       24:09  
    KARLOVÁ Magdaléna         28:19
9 Maťko a spol.     01:47:34        
    MOJŽIŠOVÁ Jana   29:24      
    MOJŽIŠ Peter     28:55    
    MORAVEC Filip       22:01  
    MOJŽIŠ Martin         27:14
10 Osadníci     01:47:47        
    ZELENKA Adam   22:50      
    BŘEZINOVÁ Lenka     30:16    
    JIRÁČEK Marek       26:32  
    ŠIMÁNEK Jakub         28:08
11 SfhkKV     01:48:30        
    KERBER Pavel   24:08      
    PERTLOVÁ Pavla     29:28    
    VÍTKOVÁ Jana       30:04  
    VONDRA Milan         24:49
12 Jabloňáci     01:49:14        
    HRUBÝ Jan   22:24      
    POMETLOVÁ Eliška     29:31    
    LINHARTOVÁ Anna       31:11  
    PAISKR Jaroslav         26:07
13 GYMZR     01:50:09        
    POHANKOVÁ Markéta   26:04      
    RŮŽIČKOVÁ Zuzana     28:29    
    ČERMÁKOVÁ Olga       27:36  
    PTÁČKOVÁ Klára         27:60
14 RUNNING ABBA     01:51:41        
    VACHUŠKA Milan   28:23      
    KABÍČKOVÁ Zdeňka     32:14    
    BALOUNOVÁ Monika       29:26  
    EIS Tomáš         21:38
15 Double Trouble     01:53:01        
    ZACHARIÁŠ Petr   22:25      
    BOHÁČOVÁ Aneta     30:00    
    ŠOLCOVÁ Eva       32:12  
    BERÁNEK Luboš         28:23
16 Cyrusovi     01:55:09        
    CYRUS Jakub   26:05      
    CYRUSOVÁ Lucie     28:59    
    CYRUSOVÁ Eva       32:15  
    CYRUSOVÁ Eliška         27:49
17 Aliens     01:55:46        
    DOMINIKOVÁ Petra   31:25      
    DOMINIK Milan     28:21    
    SLADKOVSKÁ Broňa       30:17  
    KOSIČKA Tomáš         25:43
18 BePaFFo     01:56:10        
    FOJTÍK David   29:03      
    FOJTÍK Adam     27:41    
    BENC Kamil       26:12  
    PÁRTL Jan         33:13
19 Stavařky     01:56:24        
    KOLDOVÁ Veronika   30:05      
    PABOUSKOVÁ Jana     28:24    
    WINTEROVÁ Julie       31:30  
    VONDROVÁ Marie         26:26
20 Srandaparta     01:56:25        
    MÁTL Vojtěch   30:04      
    BÁRTOVÁ Michaela     27:40    
    KRAJÍČKOVÁ Simona       30:53  
    ADAMEC Petr         27:47
21 FourStars     02:02:59        
    BARCUCH Petra   31:57      
    RASOCHOVÁ Martina     34:41    
    MASOPUSTOVÁ Veronika       30:49  
    SLAVÍKOVÁ Lucie         25:31
22 inf.o.     02:03:21        
    HERZIGOVÁ Anna   27:09      
    MALÁ Markéta     32:19    
    LANGPAULOVÁ Lenka       35:18  
    NOVOTNÁ Jolana         28:34
23 Suicide Squad     02:05:43        
    EICHLEROVÁ Lenka   26:53      
    FABRY Pavel     36:05    
    VAŠÍČKOVÁ Pavla       31:27  
    FABRYOVÁ Anna         31:18
24 4Moms     02:06:28        
    KLEMENTOVÁ Eva   31:58      
    POSPÍCHALOVÁ Kateřina     31:00    
    PACHEROVÁ Hana       30:35  
    ČAŇKOVÁ Lenka         32:54
25 los invalidos     02:06:32        
    MORAVEC Josef   33:03      
    BROŽOVÁ Milada     34:17    
    ŠPITÁLNÍKOVÁ Jitka       30:36  
    ŘÍHA Pavel         28:37
26 Doběhnem     02:09:21        
    JINDRA Petr   26:11      
    SOBOTKOVÁ Pavla     32:58    
    VÍTKOVÁ Petra       35:12  
    HODULÍKOVÁ Kateřina         35:00
27 Šnečci     02:10:57        
    ŠVECOVÁ Romana   31:04      
    HRUBÁ Jana     33:48    
    DOHNALOVÁ Dana       30:43  
    DOLEJŠÍ Hana         35:22
28 COURY     02:11:01        
    HAVLOVÁ Šárka   30:33      
    RANECKÁ Jitka     30:45    
    GRODLOVÁ Martina       39:11  
    KUČÍRKOVÁ Lucie         30:32
29 HaHa     02:18:33        
    MUSILOVÁ Radka   34:51      
    BERANOVÁ Milada     33:16    
    ŠŤASTNÁ Klára       33:52  
    MENŠÍK Jiří         36:34
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 SK Policie     01:31:46        
    VIDNER Pavel   20:09      
    SYBERA Martin     23:04    
    HAUSER Jaroslav       23:03  
    HAVLÍČEK Stanislav         25:29
2 VAK HB - Divoká voda     01:37:36        
    MATĚJKA Vladimír   26:38      
    STRAKA Vratislav     24:08    
    HLADÍK Otakar       22:23  
    PEŠOUT Jakub         24:25
3 Vašek a jeho rakety_GHB     01:38:29        
    KUČÍRKOVÁ Gabriela   24:41      
    SEDLÁČKOVÁ Monika     25:11    
    PANÁČKOVÁ Pavlína       25:23  
    VYDLÁK Václav         23:13
4 jACO blázni     01:40:12        
    SOBOTA Ondřej   27:21      
    STANĚK Vojtěch     20:50    
    KOPECKÁ Simona       26:21  
    ŠIMEK František         25:40
5 TECHNOCON - IMBUSÁCI     01:41:24        
    BAUER Jan   23:34      
    KÁRNÍK Filip     29:20    
    DVOŘÁK Jan       25:37  
    PLACHÝ Jaroslav         22:52
6 Feramat Cybernetics     01:41:30        
    CHARVÁT David   30:36      
    NÝVLT Ondřej     24:52    
    CIGLER Jiří       23:09  
    ŠULC Jan         22:53
7 VAK HB - Dobrá voda     01:41:35        
    SIEBENBÜRGER Petr   22:35      
    OSTROVSKÝ Milan     25:12    
    NOVÁK Michal       27:52  
    PAVLIŠ Marek         25:56
8 ACO Drým tým     01:43:51        
    FIC Pavel   21:57      
    PALÁNOVÁ Marie     27:13    
    KYSELOVÁ Dana       32:50  
    STANĚK Vojtěch         21:51
9 PwC Legal     01:44:15        
    STŘÍŽOVÁ Veronika   31:04      
    FABIÁN David     25:22    
    PHAM David       20:23  
    SRB Jaroslav         27:25
10 BILLA (403)     01:44:16        
    KULHÁNEK Ondřej   23:13      
    STAŇKOVÁ Jitka     30:17    
    FIŠEROVÁ Pavla       30:34  
    HOLEČEK Miloš         20:11
11 Hroší banda     01:44:18        
    SMOLÍK Filip   22:04      
    ZADINOVÁ Olga     24:31    
    BÁRTLOVÁ Petra       29:33  
    ŠOLC Martin         28:09
12 Partystany-Etimex     01:47:20        
    DUBEN Lubomír   23:53      
    DUBEN Jaroslav     34:16    
    PLACHÝ Jaroslav       27:19  
    HUBÁČEK Filip         21:51
13 3Dim Laboratory     01:49:03        
    HRDÝ Libor   26:08      
    HRDÝ Libor     27:21    
    TRYHUK Vojtěch       26:37  
    NOVOSADOVÁ Michaela         28:57
14 TECHNOCON - TEAM1     01:49:56        
    BAUER Jan   26:11      
    ŠKOCH Zdeněk     27:38    
    ŘEZNÍKOVÁ Markéta       31:12  
    STARÝ Daniel         24:55
15 Rebel Tým     01:50:34        
    FICBAUR Jan   31:03      
    KUTLVAŠR Roman     28:15    
    JANDOUREK Pavel       25:14  
    HUBLBAUER Aleš         26:02
16 VAK HB - Voda po holení     01:52:49        
    ŠINDELÁŘ Marek   28:14      
    BERÁNEK Petr     25:10    
    VLASÁKOVÁ Andrea       31:36  
    KLEMENT Jan         27:48
17 BILLA-MEN-FRESH TÝM     01:53:27        
    FENDRYCHOVÁ Tereza   27:20      
    JÍLEK Pavel     30:43    
    FENDRYCH David       29:30  
    ČERVÍN Petr         25:54
18 ACO Boys     01:54:30        
    RUTA Pavel   32:30      
    MUSIL Jiří     29:46    
    HEŘMÁNEK Pavel       25:00  
    MÁTL Petr         27:14
19 PLEAS     01:55:57        
    STANĚK Petr   28:30      
    ZAVADIL Miroslav     32:40    
    ZAVADIL Jan       25:08  
    MEDKOVÁ Lucie         29:39
20 Jen tak     01:56:05        
    JŮDOVÁ Klára   29:07      
    GLATTOVÁ Ivana     30:11    
    GLATT Filip       29:32  
    JŮDA Bohdan         27:14
21 Komtesaáci     02:00:04        
    ZÁPOTOČNÝ Ondra   28:39      
    JÍCHOVÁ Markéta     30:52    
    MAREŠ Vojta       31:37  
    DOLEJŠÍ Martin         28:55
22 Hroši po trati     02:01:21        
    ŠOLC Jan   31:02      
    RANECKÝ Tomáš     28:12    
    SMOLÍK Ondřej       33:20  
    JIRÁSEK Jiří         28:46
23 Bábofka a domečci     02:06:17        
    LOUŽECKÁ Kristýna   30:50      
    HALAMKA Josef     28:23    
    ŠVEJDA Karel       34:21  
    APELT Richard         32:43
24 HB ofisky     02:07:20        
    SEMRÁDOVÁ Renáta   29:48      
    HONSOVÁ Jana     29:31    
    PECHOVÁ Ilona       33:26  
    MARKOVÁ Martina         34:34
25 B:TECH - Tonda's ladies     02:07:24        
    MATOUŠKOVÁ Veronika   33:23      
    PROVAZNÍKOVÁ Monika     31:46    
    POLÍVKA Antonín       34:12  
    VAK Richard         28:03
26 Domat Control System     02:09:27        
    NĚMEČEK Tomáš   29:19      
    HYLMAR Petr     26:47    
    HOLUBOVSKÝ Jindřich       46:00  
    SCHAFFER Ondřej         27:20
27 VAK HB - Tichá voda     02:10:35        
    HLADÍKOVÁ Jana   34:57      
    PÍROVÁ Zuzana     35:30    
    VANĚČEK Radek       28:40  
    ZELENÝ Zdeněk         31:28
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 CH5 Pátek Alois 2011 Havlíčkův Brod 01:30
2 2 CH5 Svoboda Matouš 2011 Havlíčkův Brod 01:30
3 3 CH5 Rak Mikuláš 2012 České Budějovice 01:38
4 4 CH5 Otradovský Petr 2011 Havlíčkův Brod 01:38
5 5 CH5 Adamec Richard 2011 Havlíčkův Brod 01:40
6 1 D5 Nováková Viktorie 2011 SKI&BIKE modelarna novak 01:40
7 6 CH5 Lacina Václav 2012 Horní Krupá 01:44
8 2 D5 Ranecká Anna Marie 2011 Havlíčkův Brod 01:47
9 7 CH5 Zimmermann Jan 2011 havlíčkův brod 01:49
10 8 CH5 Sochor Tobiáš 2012 Polnička 01:52
11 9 CH5 Novák Matěj 2011 Havlíčkův Brod 01:52
12 10 CH5 Svoboda Ondřej 2012 Humpolec 01:53
13 3 D5 Matoušková Nikola 2011 01:55
14 4 D5 Kudlová Eliška 2012 Havlíčkův Brod 01:56
15 11 CH5 Hrubý David 2011 Havlíčkův Brod 01:57
16 5 D5 Troppová Iva 2012 ACO Industries k.s. 01:57
17 1 CH4 Fialka David 2013 Havlíčkův Brod 01:59
18 6 D5 Pauříková Sofie 2011 02:00
19 7 D5 Kuncová Marie 2011 Lípa 02:02
20 8 D5 Straková Jaroslava 2011 Havlíčkův Brod 02:02
21 1 D4 Brychtová Lucie 2014 Havl. Brod 02:06
22 12 CH5 Maštalíř Michal 2011 Havlíčkův Brod 02:08
23 9 D5 Růžičková Jolana 2012 Žďár nad Sázavou 02:11
24 13 CH5 Klement Kryštof 2011 Kléma na útěku 02:13
25 2 CH4 Popik Vojtěch 2013 POPINA Team 02:15
26 10 D5 Formánková Marie 2012 Havl. Brod 02:16
27 14 CH5 Hrančík Jan 2012 02:17
28 11 D5 Holá Anna 2012 HolatkaBrno 02:19
29 12 D5 Polívková Silvie 2012 Žďár nad Sázavou 02:21
30 13 D5 Šramková Michaela 2012 TJ Jiskra Zruč n. Sáz. 02:22
31 14 D5 Sádlová Kateřina 2012 SfhkKV 02:22
32 15 CH5 Střeštík František 2011 Havl. Brod 02:23
33 16 CH5 Šedý Mikeš 2012 Havlíčkův brod 02:25
34 15 D5 Doleželová Sára 2011 běžci Slavětín 02:25
35 2 D4 Chládová Michaela 2013 TJ KAFKY 02:26
36 16 D5 Pecková Amálie 2012 Havl. Brod 02:26
37 3 D4 Hlaváčová Ester 2014 Havlíčkův Brod 02:27
38 4 D4 Vajdová Anna 2013 Havlíčkův Brod 02:27
39 3 CH4 Mišura Štěpán 2013 Pohled 02:28
40 4 CH4 Kottek Matyáš 2014 Brno 02:32
41 5 D4 Otradovská Sofie 2013 02:34
42 6 D4 Holbová Kateřina 2013 Havlíčkův Brod 02:36
43 7 D4 Havránková Natálie 2014 Ledeč nad Sázavou 02:39
44 5 CH4 Pauřík Vilém 2014 02:42
45 8 D4 Mrkvičková Agáta 2013 Havlíčkův Brod 02:42
46 9 D4 Bočková Karolína 2014 Havlíčkův Brod 02:53
47 6 CH4 Marek Jáchym 2015 Havlíčkův Brod 03:08
48 10 D4 Martínková Emma 2013 Havlíčkův Brod 03:10
49 11 D4 Trýbová Anežka 2014 Kola Ledeč 03:13
50 7 CH4 Bruckner Zachariáš 2014 Havlíčkův Brod 03:14
51 8 CH4 Čaněk Matyáš 2013 Havlíčkův Brod 03:15
52 9 CH4 Rezek Šimon 2014 03:16
53 17 CH5 Kučírek Matyáš 2012 Lípa 03:19
54 12 D4 Pecková Markéta 2013 Havlíčkův Brod 03:22
55 13 D4 Hrubá Eliška 2013 Brno 03:27
56 10 CH4 Ranecký Jakub 2014 Suchá, Havlíčkův Brod 03:32
57 11 CH4 Polívka Rostislav 2015 Žďár nad Sázavou 03:37
58 12 CH4 Holý Tomáš 2015 Brno 03:52
59 14 D4 Zavadilová Natálie 2013 Havlíčkův Brod 03:59
60 13 CH4 Fojt Michal 2015 Praha 9 04:05
61 15 D4 Nováková Anastázie 2014 SKI&BIKE modelarna novak 04:09
62 14 CH4 Pěnička Luboš 2015 Střelice 04:17
63 16 D4 Čaňková Leontyna 2015 Havlíčkův Brod 04:31
64 15 CH4 Adam Petr 2014 Havlíčkův Brod 04:38
65 17 D4 Pěničková Nela 2013 Střelice 04:45
66 16 CH4 Šereda Vojtěch 2015 Lípa 04:53
67 18 D4 Popíková Monika 2015 POPINA Team 05:59
68 17 CH4 Hodulík Jan 2015 Radešín 06:21
69 19 D4 Hrbáčková Ludmila 2016 Havlíčkův Brod 06:32
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 CH9 Ficek Jakub 2007 FC Slovan 02:51
2 2 CH9 Machotka Jan 2007 Obrataň 02:56
3 3 CH9 Pátek Antonín 2008 Havlíčkův Brod 02:57
4 4 CH9 Adamec Štěpán 2007 Havlíčkův Brod 02:59
5 1 D9 Ptáčková Tereza 2008 Žďas Žďár nad Sázavou 03:00
6 2 D9 Pátková Ema 2007 Havlíčkův Brod 03:04
7 1 D7 Ficková Ludmila 2009 Turbo Chotěboř 03:07
8 2 D7 Sochorová Šarlota 2009 Polnička 03:09
9 3 D9 Ficková Alžběta 2007 Turbo Chotěboř 03:10
10 4 D9 Žáková Barbora 2008 Fenix ski team Jeseník 03:11
11 5 D9 Dvořáková Lenka 2007 Havlíčkův Brod 03:11
12 6 D9 Říhová Eliška 2007 Havlíčkův Brod 03:13
13 7 D9 Šindelářová Natálie 2007 Havlíčkův Brod 03:13
14 5 CH9 Machotka Vojtěch 2008 Obrataň 03:17
15 6 CH9 Svoboda Jakub 2008 Havlíčkův Brod 03:17
16 1 CH7 Balvín Tony 2009 TJ KAFKY 03:18
17 2 CH7 Adamec Petr 2009 Havlíčkův Brod 03:18
18 7 CH9 Pospíšil Jan 2007 Hojanovice 03:19
19 8 CH9 Fojt Cyril 2008 Praha 9 03:20
20 9 CH9 Zápařka David 2008 Équipe sans limites 03:20
21 8 D9 Zimprichová Tereza 2007 03:24
22 9 D9 Šnajdrová Ester 2007 ČAK Tým 03:24
23 10 D9 Ličartovská Lucie 2008 Pardubice 03:26
24 10 CH9 Glatt Hugo 2008 Havlíčkův Brod 03:27
25 11 CH9 Kubát Jakub 2008 Havlíčkův Brod 03:27
26 11 D9 Musilová Kateřina 2008 Havlíčkův Brod 03:27
27 3 D7 Černíková Marie 2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03:29
28 12 CH9 Kolář Matěj 2007 Lučice 03:29
29 13 CH9 Myslivec Jan 2008 Lučice 03:29
30 3 CH7 Sláma Ondřej 2010 havlíčkův brod 03:30
31 12 D9 Šnajdrová Sára 2007 ČAK Tým 03:31
32 4 CH7 Hrančík Martin 2010 Havlíčkův Brod 03:33
33 14 CH9 Novák Jakub 2008 Havlíčkův Brod 03:34
34 15 CH9 Píro Marek 2008 Havlíčkův Brod 03:34
35 5 CH7 Adamec Vojtěch 2010 Havlíčkův Brod 03:36
36 6 CH7 Mandl Zdeněk 2009 Havlíčkův Brod 03:36
37 13 D9 Moravcová Kateřina 2008 Havlíčkův Brod 03:36
38 7 CH7 Rak Matyáš 2009 České Budějovice 03:37
39 14 D9 Nová Natálie 2008 BM fitness 03:37
40 8 CH7 Pospíšil Ondřej 2009 Hojanovice 03:39
41 15 D9 Medková Julie 2008 Havlíčkův Brod 03:39
42 16 CH9 Vlasák Vít 2008 Havlíčkův Brod 03:42
43 17 CH9 Kořenář Adam 2008 Havlíčkův Brod 03:42
44 4 D7 Klečánková Liliana 2009 Lučice 03:43
45 5 D7 Žáková Tereza 2009 Havlíčkův Brod 03:44
46 16 D9 Pecková Natálie 2008 BM fitness 03:44
47 6 D7 Šotolová Eliška 2009 BM fitness 03:45
48 17 D9 Hrubá Nikol 2008 Havlíčkův Brod 03:46
49 18 D9 Vávrová Elena 2008 Havlíčkův Brod 03:47
50 19 D9 Hlaváčová Veronika 2007 Havlíčkův Brod 03:47
51 7 D7 Zíková Bára 2009 Havlíčkův Brod 03:49
52 9 CH7 Svoboda Luke 2010 Humpolec 03:51
53 10 CH7 Weber Filip 2009 03:52
54 11 CH7 Kocourek Stanislav 2010 Havlíčkův Brod 03:53
55 18 CH9 Weber Jan 2007 03:56
56 12 CH7 Čap Jakub 2009 Jihlava 03:58
57 19 CH9 Košmider Šimon 2007 Havlíčkův Brod 03:58
58 20 D9 Straková Stela 2008 Havlíčkův Brod 03:59
59 13 CH7 Machotka Jakub 2010 Obrataň 04:00
60 8 D7 Myslivcová Sofie 2010 Lučice 04:01
61 9 D7 Hanauerová Michaela 2009 Lípa 04:02
62 10 D7 Čápová Marie 2009 BM fitness 04:03
63 11 D7 Kučírková Eliška 2009 Lípa 04:05
64 12 D7 Srbová Eliška 2010 Lípa 04:06
65 21 D9 Fikarová Pavlína 2008 Havlíčkův Brod 04:07
66 13 D7 Troppová Stella 2010 ACO Industries k.s. 04:08
67 14 D7 Slámová Nela 2010 BM fitness 04:08
68 20 CH9 Kačírek Matyáš 2008 Havlíčkův Brod 04:08
69 14 CH7 Růžička Šimon 2010 Žďár nad Sázavou 04:11
70 15 D7 Šeredová Nikola 2009 Lípa 04:13
71 22 D9 Bártíková Amálie 2008 Havlíčkův Brod 04:15
72 16 D7 Mišurová Karolina 2010 Pohled 04:16
73 17 D7 Fialková Adéla 2010 Havlíčkův Brod 04:17
74 23 D9 Zimmermannová Anna 2008 havlíčkův brod 04:17
75 15 CH7 Doležel Marek 2009 běžci Slavětín 04:23
76 16 CH7 Srba Daniel 2010 Lípa 04:29
77 17 CH7 Sedláček Matěj 2010 04:33
78 18 D7 Špuláková Gabriela 2009 Kolín 04:37
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 CH13 Bauer Jan 2004 Havlíčkův Brod 03:05
2 1 D13 Havlíčková Tereza 2003 Přibyslav 03:08
3 2 CH13 Litera Lukaš 2003 Havlíčkův Brod 03:14
4 2 D13 Paulíčková Jana 2004 Havlíčkův Brod 03:20
5 3 D13 Dibelková Klára 2003 Havlíčkův Brod 03:22
6 4 D13 Bártíková Viktorie 2003 Havlíčkův Brod 03:30
7 5 D13 Glattová Aneta 2004 Havlíčkův Brod 03:35
8 3 CH13 Litera Patrik 2004 03:40
9 1 CH11 Ambrož Marek 2005 Vyskytná nad Jihlavou 04:12
10 2 CH11 Havlíček Radek 2006 Přibyslav 04:19
11 3 CH11 Hauser Jakub 2005 Havlíčkův Brod 04:21
12 4 CH11 Plodík Vítek 2005 Havlíčkův Brod 04:25
13 5 CH11 Fikar Vojtěch 2006 Havlíčkův Brod 04:36
14 6 CH11 Musil Vladislav 2005 Jihlava 04:37
15 1 D11 Chalupová Nela 2005 Havlíčkův Brod 04:37
16 7 CH11 Zápařka Filip 2006 Équipe sans limites 04:50
17 8 CH11 Musil Jakub 2006 Házená Havlíčkův Brod 04:52
18 2 D11 Vomelová Markéta 2006 TJ Jiskra HB 04:57
19 3 D11 Glattová Ella 2006 Havlíčkův Brod 04:58
20 4 D11 Kudlová Šárka 2006 Havlíčkův Brod 04:58
21 9 CH11 Píro Matyáš 2005 Havlíčkův Brod 05:14
22 10 CH11 Holas Jan 2005 05:15
23 5 D11 Maštalířová Veronika 2006 Havlíčkův Brod 05:30
24 4 CH13 Vlasák Pavel 2004 Havlíčkův Brod 05:39
25 6 D11 Musilová Veronika 2006 Havlíčkův Brod 05:52
26 7 D11 Králiková Leona 2006 Házená Havlíčkův Brod 06:30
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i