Výsledky 2013

V mužích zvítězil Jan Vidim (01:40:47) a v ženské kategorii Lucie Škachová (01:48:52). Závod štafet vyhrál tým Projekt Manažeři (01:40:13).

 

Celkem se všech závodů zúčastnilo 45 běžců. Hlavního závodu se zúčastnilo 13 jednotlivců (8 mužů, 5 žen), vedlejších štafetových závodů 32 závodníků v 10 týmech.

 

Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Klub Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 1 VIDIM Jan muži Domat 1:40:46 24:27 25:07 25:34 25:39
2 2 ZAHRÁDKA Tomáš muži GHB 1:43:17 23:20 23:38 25:57 30:22
3 1 Škachová Lucie ženy Fit HB 1:48:51 28:45 27:37 26:03 26:26
4 3 TAJOVSKÝ Jan muži B:TECH Servis 1:49:22 28:52 27:53 26:13 26:24
5 4 ŠUNTIL Miroslav muži Ego fashion 1:52:10 29:18 28:12 27:49 26:52
6 2 Marcolová Klára ženy Domat 1:56:52 28:48 29:28 29:40 28:57
7 3 Koblížková Jitka ženy Fit HB 1:58:15 28:45 28:33 29:55 31:02
8 4 Včelová Tereza ženy KRKA 2:00:13 28:44 28:45 30:54 31:51
9 5 MUSÍLEK Jiří muži B:POWER 2:01:33 28:45 29:20 30:30 32:57
10 6 MUTL Tomáš muži B:olavé nohy 2:05:40 27:52 30:14 31:49 35:45
11 7 DOLEŽEL Marek muži 2:06:42 29:17 32:17 32:23 32:45
12 5 Hodulikova Katerina ženy B:TECH 2:19:43 29:13 34:14 36:29 39:46
DNF KOBLÍŽEK Lukas muži DNF 25:53 27:03 28:11
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 Projekt Manažeři     1:40:13        
    KRYŠTOF Josef   24:17      
    KRYŠTOF Josef     27:05    
    TONAR Karel       24:18  
    TONAR Karel         24:33
2 B+J     1:44:34        
    ŠIMONOVÁ Barbora   28:20      
    ŠIMONOVÁ Barbora     28:15    
    KRYŠTOFOVÁ Jana       23:13  
    KRYŠTOFOVÁ Jana         24:46
3 Vala     1:47:21        
    VALOVÁ Dana   29:17      
    VALOVÁ Dana     31:47    
    VALA Pavel       23:00  
    VALA Pavel         23:17
4 B:ENTERPRISES     1:48:31        
    FENCÍKOVÁ Vladislava   24:27      
    URBAN Antonín     27:02    
    HYLAND Nigel       29:12  
    ZONDERVAN Hans         27:49
5 Vanderlande SIT     1:50:24        
    STEHNO Josef   28:16      
    JAKŮBEK Václav     26:48    
    CHALUPA Zdeněk       27:07  
    CHALUPA Zdeněk         28:13
6 B:TECH Servis     2:01:12        
    BULÁNEK Tomáš   24:37      
    VČELA Vojtěch     29:22    
    GRYČ Martin       32:50  
    ČERMÁK Martin         34:23
7 B:POWER     2:02:44        
    ŠMÍD Karel   29:12      
    MIKSOVÁ Pavla     33:42    
    POLÍVKA Antonín       29:39  
    VAŠÍČEK Ondřej         30:10
8 The Avengers     2:02:47        
    SÝKOROVÁ Dana   31:42      
    URBAN Filip     28:47    
    URBAN Matyáš       31:44  
    URBAN Antonín         30:34
9 Domat     2:07:04        
    VYTŘÍSAL Karel   40:03      
    BAREŠ Lukáš     27:12    
    FREMUT Václav       31:08  
    BARŠA Radim         28:41
10 Čebín race team     2:14:04        
    KOUBA Michal   34:59      
    GÉBOVÁ Milena     39:25    
    GÉBA Josef       28:39  
    GÉBA Josef         31:01
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i