Výsledky 2014

V mužích zvítězil Jiří Čivrný (01:15:48) a v ženské kategorii Marcela Joglová (1:28:10). Závod štafet vyhrál tým MST Jihlava (01:20:36).

 

Celkem se všech závodů zúčastnilo 383 běžců. Hlavního závodu se zúčastnilo 186 jednotlivců (147 mužů, 39 žen), vedlejších štafetových závodů 136 závodníků v 48 týmech a dětských závodů 61 dětí.

 

Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Klub Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 1 Čivrný Jiří M18 ELEVEN TEST TEAM 1:15:48 17:55 18:47 19:21 19:45
2 1 Sedlák Pavel M40 ČAU 1:21:53 19:48 20:26 20:41 20:57
3 2 Tichý František M40 CATUS BIKE Světlá n. S. 1:25:01 20:23 21:19 21:31 21:47
4 3 Lášek Josef M40 IOS Hradec Králové 1:26:52 21:06 21:44 21:55 22:07
5 4 Štýbnar Zbyněk M40 běžec vysočiny 1:27:30 20:10 21:27 22:16 23:36
6 1 Joglová Marcela Z18 Plánice 1:28:10 20:43 21:26 22:26 23:34
7 5 Horný Pavel M40 VHT Přerov 1:28:29 21:50 22:13 22:18 22:07
8 1 Kučera Luděk M50 Horní Vilémovice 1:29:17 21:32 22:16 22:42 22:46
9 6 Rejhon Jiří M40 Havlíčkův Brod 1:30:14 21:30 22:35 22:55 23:13
10 2 Blažek Jaroslav M18 Havlíčkova Borová 1:30:31 20:44 22:39 23:01 24:07
11 2 Gajdorusova Marketa Z18 Chotebor 1:31:20 21:48 22:45 23:06 23:41
12 7 Bouchal Hynek M40 Běžecký klub Gymnázia HB 1:31:36 22:24 22:39 23:01 23:22
13 3 Havlíček Tomáš M18 SK AXIOM OrBiTt 1:32:34 21:23 22:56 23:20 24:54
14 4 Lehrl Tomáš M18 BONBON Praha 1:32:38 22:04 23:14 23:53 23:26
15 8 Novotný Pavel M40 1:32:44 22:31 23:12 23:04 23:56
16 5 Zajíc Jiří M18 Potěhy 1:32:48 21:54 23:44 23:54 23:14
17 3 Kotlíková Petra Z18 TJ Slavoj Pacov 1:33:43 22:24 22:51 23:22 24:47
18 6 Pirkl Pavel M18 Liberec 1:34:08 20:24 22:23 24:16 27:05
19 9 Michalik Slavomír M40 BKČS 1:34:14 21:47 23:08 23:42 25:25
20 10 Stojan Pavel M40 Bez pedálu 1:34:32 21:30 23:16 24:02 25:44
21 7 Řezníček Roman M18 Žďár nad Sázavou 1:34:48 21:41 23:28 24:15 25:23
22 8 Veškrna Ivan M18 Brno 1:34:56 22:39 23:28 24:13 25:05
23 11 Dibelka Martin M40 SKP Havlíčkův Brod 1:35:00 20:50 23:11 24:38 26:19
24 4 Zborníková Eva Z18 CS 1000 1:35:54 21:57 24:13 24:51 24:53
25 9 Krajcigr Jan M18 Havlíčkův Brod 1:36:32 25:57 23:33 23:18 23:44
26 2 Schwarz Josef M50 SK Chotěboř 1:36:45 21:15 24:00 24:26 25:03
27 10 Hodulík Petr M18 Tábor 1:37:01 22:18 24:00 25:00 25:42
28 11 Průša Jiří M18 Žleby 1:37:03 22:25 24:31 24:56 25:10
29 12 Vojtíšek Michal M18 Lysá nad Labem 1:37:06 22:38 24:08 25:33 24:47
30 3 Jána Lubomír M50 AxiomOrbitt Žďár n/Sáz. 1:37:22 23:32 24:18 24:48 24:44
31 13 Meloun Vít M18 Dlouhá Ves 1:37:28 21:05 24:08 25:49 26:25
32 5 Procházková Tereza Z18 Ořechov 1:37:38 22:40 24:22 25:24 25:11
33 12 Horný Petr M40 SVČ Ledeč nad Sázavou 1:38:09 23:41 24:14 25:01 25:12
34 14 Sojka Petr M18 Česká Bělá 1:38:11 22:41 23:31 25:29 29:48
35 15 Novotny Ondrej M18 Tabor 1:38:28 23:33 24:35 25:09 25:11
36 16 Brzek David M18 Citibank Europe plc 1:38:46 24:10 23:55 24:37 26:04
37 17 Dubský Roman M18 Přibyslav 1:38:55 22:14 23:55 25:33 27:13
38 18 Poupě Petr M18 Petrohrad 1:39:19 25:11 25:13 24:49 24:07
39 19 Trýb Vladislav M18 Extrem Team Vystrkov 1:39:25 22:30 24:59 25:48 26:07
40 20 Prostřední Radek M18 Havlíčkův Brod 1:40:10 24:40 25:27 24:53 25:08
41 1 Černá Jitka Z35 Poděbrady 1:40:21 23:32 24:43 26:04 26:01
42 21 Toman David M18 Polná 1:40:28 22:40 23:33 25:28 28:47
43 2 Merunková Miluše Z35 Havlíčkův Brod 1:40:38 22:43 25:14 26:15 26:26
44 22 Hap Zdenek M18 AC Race Lohenice 1:40:54 23:25 25:18 25:38 26:32
45 23 Moravec Filip M18 Havl. Brod 1:41:37 21:31 24:05 27:56 28:04
46 4 Pavlas Antonín M50 Přibyslav 1:41:38 24:36 25:54 25:17 25:51
47 24 Rajdl Miloš M18 Havlíčkův Brod 1:42:09 22:20 24:25 27:16 28:08
48 13 Pavlas Miloslav M40 Čáslav 1:42:47 24:30 25:31 25:44 27:01
49 14 Štěpán Vladimír M40 Moravany 1:42:52 24:50 25:36 26:07 26:18
50 25 Černý Ondřej M18 Praha 1:43:25 24:20 23:46 25:51 29:28
51 26 Popík Roman M18 POPINA Team HB 1:43:28 22:13 25:35 26:59 28:40
52 27 Jureček Jan M18 Jámy 1:43:31 23:28 25:55 26:43 27:25
53 3 Jiřičná Dana Z35 Bonbon Praha 1:43:34 23:59 26:01 26:53 26:42
54 28 Veleta Rudolf M18 SVČ Ledeč 1:43:37 23:43 24:08 25:23 30:23
55 29 Kořenář Petr M18 Havlíčkův Brod 1:43:39 23:06 25:41 27:04 27:47
56 5 Jiříček Jan M50 AxiomOrbitt Žďár n/Sáz. 1:43:57 24:41 25:34 26:34 27:08
57 30 Kříž Michal M18 Okrouhlička 1:44:05 21:57 24:59 27:19 29:51
58 15 Horák Luděk M40 Turbo Chotěboř 1:44:16 24:34 26:40 26:11 26:51
59 31 Arnot Michal M18 RunPORG 1:44:17 24:35 25:40 26:52 27:09
60 32 Železný Martin M18 Kutná Hora 1:44:17 25:44 25:37 26:08 26:47
61 33 Tecl Jan M18 EPO 1:44:21 24:03 26:05 26:28 27:45
62 6 Šilhan Jaromír M50 Mělník 1:44:30 24:31 25:49 27:01 27:08
63 16 havlena jan M40 havl.brod 1:44:55 26:13 25:45 26:09 26:48
64 7 Buzek Oldřich M50 Praha 1:45:02 24:37 25:32 26:41 28:12
65 8 Moravec Jaroslav M50 Přibyslav 1:45:44 24:35 25:53 26:48 28:28
66 1 Kafka Jan M60 San Diego 1:45:48 25:01 25:49 26:42 28:16
67 34 Zadina Martin M18 Knyk 1:47:05 24:30 25:49 26:42 28:16
68 35 Hylmar Petr M18 Domat 1:47:10 25:36 26:20 27:11 28:03
69 36 Lehrl Josef M18 Přibyslav 1:47:14 25:54 26:09 27:04 28:07
70 17 Nakládal Břetislav M40 Loučany 1:47:15 23:32 25:50 28:10 29:42
71 37 Sahula Jiří M18 Dobřany 1:47:26 25:33 26:06 26:57 28:50
72 18 Satrapa Ondřej M40 FC Květinov 1:48:37 25:35 27:11 28:24 27:27
73 38 Vondra Vlastimil M18 Habry 1:49:02 24:33 26:17 29:05 29:07
74 39 Srba Tomáš M18 Lípa u Havlíčkova Brodu 1:49:08 24:40 26:42 28:01 29:45
75 19 Valenta Jiří M40 AxiomOrbitt Žďár n/Sáz. 1:49:16 24:48 26:43 28:07 29:38
76 4 Věchtová Kamila Z35 AC Čáslav 1:49:34 25:22 26:56 28:28 28:40
77 40 Ficek Tomáš M18 Chotěboř 1:50:16 24:34 26:54 29:08 29:39
78 41 Wiche Hubert M18 Havlíčkův Brod 1:50:46 23:21 25:32 28:53 32:59
79 42 Zvolánek Miras M18 Krucemburk 1:50:59 24:14 26:41 29:09 30:53
80 43 Novotný Martin M18 Havlíčkův Brod 1:51:03 25:45 26:56 28:19 30:02
81 44 Mutl Tomáš M18 Havlíčkův Brod 1:51:07 25:28 27:23 28:40 29:35
82 45 Straka Josef M18 Havlíčkův Brod 1:51:27 24:47 26:47 28:30 31:22
83 46 Kubát Jiří M18 Přibyslav 1:51:48 25:51 26:55 28:12 30:49
84 20 Vidim Jan M40 Domat 1:51:55 25:36 26:21 28:25 31:32
85 47 Šmíd Lukáš M18 Havlíčkův Brod 1:52:00 24:25 27:11 30:14 30:09
86 48 Mach Michael M18 Polná 1:52:08 28:07 27:57 28:12 27:52
87 49 Maličký Mojmír M18 Ústí nad Orlicí 1:52:23 26:00 28:14 29:16 28:52
88 50 Milichovský Radek M18 Run Kar lov(e) 1:52:27 28:42 28:44 27:24 27:37
89 9 Baloun Milan M50 sokol Lípa 1:52:42 25:49 27:00 28:39 31:13
90 51 Rejchrt Jan M18 Petrohrad 1:53:02 29:11 28:33 27:56 27:59
91 6 Kuzmenka Valerie Z18 Brno 1:53:02 26:42 28:28 29:12 28:40
92 21 Čech Pavel M40 Rajhrad 1:53:05 24:51 27:19 29:27 31:27
93 22 Nedělka Libor M40 Jindřichův Hradec 1:53:07 26:32 27:07 28:29 30:59
94 52 Střeštík Jan M18 Havlíčkův Brod 1:53:35 27:51 28:08 28:33 29:03
95 23 Cyrus Jakub M40 Havlíčkův Broo2d 1:53:46 25:03 27:16 29:24 32:02
96 53 Pospíšil Petr M18 ENERGOCENTRUM PLUS 1:53:49 28:21 28:37 27:57 28:53
97 24 Havel František M40 TJ Sokol Lípa 1:53:53 26:33 27:20 28:54 31:06
98 7 Kramná Barbara Z18 Opava 1:54:02 25:34 27:29 30:22 30:37
99 10 Procházka Jaroslav M50 Světlá nad Sázavou 1:54:50 26:35 28:48 29:58 29:29
100 25 Derfl Jiří M40 Krucemburk 1:54:51 28:46 28:54 27:46 29:24
101 54 Loužecký Petr M18 Přibyslav 1:54:56 25:33 26:59 29:56 32:26
102 5 Čápová Kateřina Z35 Havlíčkův Brod 1:55:09 26:54 28:04 29:14 30:56
103 55 Vacek Petr M18 Petrohrad 1:55:28 26:11 27:55 30:05 31:16
104 6 Pokorná Eva Z35 Praha 1:55:30 26:11 28:32 29:54 30:52
105 56 Lunáček Jaroslav M18 MALEČ 1:55:45 28:03 28:25 29:00 30:16
106 57 Kubát Lukáš M18 Havlíčkův Brod 1:56:24 24:23 27:44 30:51 33:26
107 58 Bugáň Tomáš M18 Havlíčkův Brod 1:56:26 25:49 28:56 30:33 31:08
108 26 Bárta Martin M40 Přibyslav 1 1:56:55 27:54 28:48 29:31 30:41
109 59 Debnár Petr M18 Havlíčkův Brod 1:56:58 27:57 28:32 30:24 30:05
110 2 Jelínek Antonín M60 Aquaclub Havl.Brod 1:57:02 28:41 29:12 29:09 30:00
111 60 Chlád Pavel M18 TJ KAFKY 1:57:03 28:45 29:01 29:13 30:03
112 61 Málek Tomáš M18 2idea 1:57:13 25:01 28:18 30:46 33:07
113 27 Boudník Pavel M40 Světlá nad Sázavou 1:57:17 25:19 26:39 29:40 35:38
114 28 Košťál Rostislav M40 Brno 1:57:21 27:47 29:09 30:00 30:24
115 62 Vacík Lukáš M18 Havlíčkův Brod - Perknov 1:57:24 28:52 29:10 29:19 30:03
116 63 Holub Tomáš M18 Praha 1:57:46 26:05 28:19 30:11 33:11
117 29 Pech Petr M40 Dlouhá Třebová 1:58:19 26:00 28:43 31:07 32:29
118 64 Uchytil Petr M18 Běžecký klub Gymnázia HB 1:58:39 27:25 28:35 31:08 31:30
119 65 Cápal Tomáš M18 Praha 1:58:45 28:16 30:22 31:13 28:53
120 66 Pleskač Ivan M18 Počátky 1:59:28 27:02 27:58 30:35 33:53
121 30 Benc Aleš M40 Forest Seeds 1:59:38 25:32 28:40 30:55 34:29
122 67 Novotný Petr M18 Radostín 1:59:42 26:15 28:12 30:43 34:32
123 8 Niklová Denisa Z18 Havlíčkův Brod 1:59:54 25:16 29:18 31:28 33:51
124 68 Polívka Jan M18 Počátky 2:01:04 27:20 29:43 31:00 33:00
125 9 Birčáková Ivana Z18 Třeběh 2:01:09 28:39 30:06 30:54 31:29
126 69 Šauer Ladislav M18 Dalečín / Deloitte 2:02:08 25:58 30:26 32:18 33:25
127 70 Kamenický Tomáš M18 Havlíčův Brod 2:02:26 27:46 29:17 31:57 33:24
128 11 Bouček Zdeněk M50 Velké Meziříčí 2:02:41 28:24 30:06 31:49 32:22
129 71 Malínský Lukáš M18 AF Power rush team 2:02:44 26:22 29:27 34:06 32:49
130 31 Švoma Josef M40 Žďár nad Sázavou 2:02:50 30:03 30:37 31:08 31:02
131 72 Kourek Dominik M18 Jihlava 2:04:29 27:06 30:34 32:49 34:00
132 73 Boček Mojmír M18 Brno-Minsk 2:04:58 28:20 29:57 31:03 35:37
133 7 Beranová Denisa Z35 Hostivice 2:05:22 28:12 30:04 32:35 34:29
134 32 Kotrba Jaroslav M40 Bratčice 2:05:36 25:59 28:24 29:45 41:27
135 8 Cápalová Jitka Z35 Praha 2:06:10 28:17 30:23 31:56 35:34
136 74 Rajdl Ladislav M18 Ledeč nad Sázavou 2:06:21 30:02 30:49 32:23 33:07
137 10 Balounová Lucie Z18 Lípa 2:06:31 28:45 31:54 32:30 33:22
138 11 Rumlova Iva Z18 Podebrady 2:07:13 28:28 30:21 32:51 35:32
139 12 Doležalová Hana Z18 2:07:29 28:12 30:21 32:51 36:35
140 9 Šimánková Lenka Z35 Janovec 2:07:37 30:05 31:57 32:31 33:03
141 33 Bartoň Jiří M40 Rebut 2:07:50 30:29 31:31 32:22 33:27
142 75 Stranecky Michal M18 Havlickuv Brod 2:08:07 30:12 30:55 32:22 34:37
143 76 Šimek Radek M18 Lípa 2:08:34 26:35 29:30 33:58 38:30
144 13 Křípalová Renata Z18 Třeběh Třebíč 2:08:37 28:40 31:27 34:20 34:06
145 77 Merunka Josef M18 Pleas Havlíčkův Brod 2:08:43 27:40 29:59 34:59 36:04
146 3 Vosyka Ladislav M60 Turbo Chotěboř 2:09:22 28:50 31:15 33:04 36:12
147 34 Zadina Stanislav M40 Havlíčkův Brod 2:10:19 27:51 29:42 33:17 39:28
148 10 Jenčová Barbora Z35 Rozkoš 2:10:57 30:06 31:14 33:04 36:32
149 12 NÉMA Tibor M50 RANCH-N 2:11:00 28:28 31:11 34:37 36:43
150 14 Uhlířová Radka Z18 Citibank 2:12:37 28:37 31:44 34:06 38:06
151 11 Lebdušková Jana Z35 Mladotice 2:13:02 28:46 32:34 34:47 36:55
152 15 Pytlíková Sandra Z18 Pteam 2:14:08 29:05 32:34 34:47 37:14
153 78 Musílek Jiří M18 B:POWER 2:14:37 30:04 30:42 32:31 41:19
154 13 Bílek Luboš M50 Havlíčkův Brod 2:16:54 30:22 33:23 35:26 37:42
155 12 Sochorová Věra Z35 Havlíčkův Brod 2:17:13 29:18 33:06 35:31 38:11
156 4 Ulrich Josef M60 Liga 100 Praha 2:17:16 32:15 33:50 34:53 36:18
157 79 Klement Dušan M18 Světlá nad Sázavou 2:18:29 28:51 32:26 35:38 41:33
158 13 Popíková Ivana Z35 POPINA Team Bruntál 2:18:49 30:57 34:33 35:44 37:34
159 35 Návojský Bronislav M40 Havlíčkův Brod 2:19:37 31:50 34:38 35:36 37:31
160 16 Fialová Aneta Z18 Rozsochatec Hl, 2:19:53 32:34 34:59 34:47 37:32
161 36 Pilc Tomáš M40 PILC ODPADY 2:20:07 29:16 32:49 36:18 41:44
162 37 Augustin Michal M40 Žďár nad Sázavou 2:20:08 27:28 31:29 36:38 44:32
163 80 Lapeš Jaromír M18 Catus team Havlíčkův Brod 2:20:19 29:46 30:43 37:28 42:21
164 81 Krejčí Aleš M18 Havlíčkův Brod 2:21:10 30:17 30:48 32:03 48:02
165 14 Olexová Lenka Z35 Jihlava 2:21:21 31:43 34:53 35:35 39:10
166 82 Meloun Jakub M18 Krásná Hora 2:21:22 29:18 32:07 36:47 43:10
167 15 Augustinová Dana Z35 Žďár nad Sázavou 2:21:44 31:43 33:35 35:42 41:07
168 38 Rýdl Martin M40 Pelhřimov 2:21:45 31:20 33:34 35:42 31:08
169 83 Málek Lukáš M18 Havlíčkův Brod 2:23:04 29:48 32:44 38:21 42:09
170 17 Kučerová Nikola Z18 Horní Vilémovice 2:24:29 31:20 35:59 37:39 38:48
171 16 Jechová Jana Z35 Ždírec 2:28:20 31:25 37:15 39:23 40:15
172 5 Mojžiš Vincent M60 KČT Havlíčkův Brod 2:37:10 36:23 38:37 39:45 42:25
173 18 Fabryová Anna Z18 Havlíčkův Brod 2:49:22 34:01 38:59 46:02 50:19
174 17 Jelínková Jitka Z35 Světlá nad Sázavou 2:50:08 34:49 40:46 47:23 47:09
175 18 Švejdová Monika Z35 Pelhřimov 3:10:44 42:14 47:09 50:31 50:49
DNF Sedlák Petr M18 Horoměřice DNF
DNF Stojan Pavel M40 Havlíčkův Brod DNF
DNF Brychta Jiří M40 Havlíčkův Brod DNF 19:48 20:47
DNF Sedlák Jiří M50 Přelouč DNF 23:26 25:22
DNF Dundáček Ondřej M18 Citibank Europe plc DNF 25:05 27:06
DNF Poulíček Martin M18 Albrechtice u Č. Těšína DNF 26:31 27:09 34:37
DNF Arnotová Kateřina Z35 Runporg Praha DNF 27:57 28:42
DNF Vondra Filip M18 Habry DNF 25:17 29:00 33:37
DNF Vála Pavel M18 Havlíčkův Brod DNF 28:47 31:06
DNF Voháňka Ondra M18 Břevnice DNF 29:24 31:55
DNF Kourková Petra Z35 Vyskytná nad Jihlavou DNF 30:04 32:48
DNF Brož Václav M40 Havlíčkův Brod DNF 28:01 34:29
DNF Rüklová Zuzana Z18 ENERGOCENTRUM PLUS DNF 33:27 39:17
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 MST Jihlava     1:20:36        
    Buček Martin   19:56      
    Buček Martin     20:48    
    Exner Jakub       19:29  
    Exner Jakub         20:23
2 CATUS Team     1:25:23        
    Berky Jiří   20:42      
    Adam Jiří     20:45    
    Beránková Zuzana       23:57  
    Mottl Lukáš         19:58
3 Tůmovi     1:32:29        
    Tůma Jan   21:34      
    Tůma Tomáš     24:35    
    Tůmová Jana       20:58  
    Tůmová Naďa         25:22
4 Valaton     1:36:34        
    Tonar Karel   22:58      
    Tonar Karel     24:58    
    Vala Pavel       48:38  
    Vala Pavel        
5 Běžící Kohouti     1:36:34        
    Pešek Aleš   20:37      
    Hochman Matěj     26:56    
    Mládek Ondřej       27:13  
    Piskač Tomáš         21:49
6 hrma     1:37:02        
    Hrčka Michal   23:57      
    Hrčka Michal     21:44    
    Majer Karel       25:38  
    Majer Karel         25:43
7 TJ Turbo Chotěboř     1:38:57        
    Fencíková Vladislava   25:25      
    Fencíková Vladislava     26:38    
    Ševčík Luděk       23:04  
    Ševčík Luděk         23:50
8 AldaFilda Tým     1:39:40        
    Dymáček Filip   23:53      
    Melenová Alena     31:10    
    Čivrný Alda       22:56  
    Macháček Martin         21:41
9 Veteráni     1:40:47        
    Málek Jaroslav   24:28      
    Málek Jaroslav     25:58    
    Vodička Jiří       24:23  
    Vodička Jiří         25:58
10 Běžecký klub Gymnázia HB     1:42:28        
    Podrábský Jakub   24:49      
    Podrábský Jakub     25:43    
    Krunorád Patrik       24:44  
    Krunorád Patrik         25:43
11 ENERGOCENTRUM PLUS     1:43:40        
    Muchna Petr   27:29      
    Kaiser Jan     27:10    
    Petrovic Filip       24:37  
    Hrouda Jaroslav         24:24
12 Chabry     1:43:49        
    Hrušková Barbora   24:36      
    Hrušková Barbora     27:35    
    Hruška Vít       25:15  
    Hruška Vít         36:22
13 Zdar nad Sazavou     1:43:53        
    Kryštof Josef   24:52      
    Kryštof Josef     27:32    
    Jambor Marek       25:09  
    Jambor Marek         26:20
14 FERAMAT     1:44:21        
    Dočekal Jan   30:22      
    Nývlt Ondřej     26:26    
    Šulc Jan       24:39  
    Cigler Jiří         22:54
15 MARSH     1:45:03        
    Kučera Michal   21:28      
    Vodička Lukáš     23:20    
    Čekal Martin       24:58  
    Kučera Pavel         35:17
16 TJ Sokol Vilémovice     1:46:20        
    Dejmal Radek   26:18      
    Machálek Josef     21:14    
    Malina Pavel       59:40  
    Machálek Roman         25:27
17 Holmes Place Praha     1:46:23        
    Schvarzová Jana   25:23      
    Schvarzová Jana     27:29    
    Foglar Peter       25:59  
    Foglar Peter         27:31
18 Bomjedláci     1:46:29        
    Jedlička Martin   23:55      
    Jedlička Martin     23:52    
    Bombera Zdeněk       28:05  
    Bombera Zdeněk         30:38
19 Zavři Němčice     1:46:59        
    Zavřelová Barbora   25:48      
    Zavřelová Barbora     26:45    
    Zavřelová Jana       26:31  
    Zavřelová Jana         27:55
20 FOKUS Vysočina prádelna     1:47:20        
    Janáček Jakub   21:56      
    Šimonová Anna     30:05    
    Ondráčková Dagmar       29:49  
    Geist Jiří         25:31
21 MARATONCI     1:48:02        
    Zelený Pavel   24:51      
    Hájek Kamil     47:42    
    Pavlíčková Petra       19:09  
    Zdražil Roman         28:52
22 Havl. Brod-Dobronín     1:49:22        
    Neufinger Ondřej   25:42      
    Neufinger Ondřej     25:57    
    Rauer Luboš       28:52  
    Rauer Luboš         29:27
23 SEMITAM     1:51:13        
    Kadlecová Kateřina   24:48      
    Kadlecová Kateřina     29:21    
    Kadlecová Martina       29:36  
    Harangi Viktor         27:28
24 V+M     1:51:40        
    Stojanová Veronika   27:56      
    Stojanová Veronika     30:34    
    Zadinová Michaela       27:38  
    Zadinová Michaela         27:10
25 Jíťa a Anet     1:52:16        
    Koblížková Jitka   27:27      
    Koblížková Jitka     28:24    
    Fikarová Aneta       27:38  
    Fikarová Aneta         28:47
26 Tapkovanci     1:55:20        
    Michálik Marek   30:43      
    Michálik Marek     34:30    
    Hrčka Jozef       25:08  
    Hrčka Jozef         24:59
27 K+I Havlíčkův Brod     1:55:44        
    Bockschneiderová Iva   30:26      
    Bockschneiderová Iva     18:04    
    Rajdl Kamil       57:18  
    Rajdl Kamil         58:26
28 Vanderlande     1:55:59        
    Eigl Daniel   28:01      
    Hrubá Renata     31:21    
    Hrubá Michaela       29:33  
    Chalupa Zdeněk         27:04
29 Kokořín     1:56:05        
    Kadlec Martin   29:49      
    Hrancik Martin     27:35    
    Kudlová Nina       29:17  
    Hlavenka Vít         26:49
30 výběr Usaina Bolta     1:57:15        
    Vondrák Karel   27:15      
    Fikar Petr     30:17    
    Kadlec Aleš       34:19  
    Ryvola František         25:24
31 Run group     1:57:23        
    Nováková Aneta        
    Adamcová Nikola     32:01    
    Gergely Marek       26:51  
    Hippmann Jan         24:29
32 S+K     1:57:51        
    Kučírek Petr   28:34      
    Kučírek Petr     32:37    
    Strašil Miroslav       27:41  
    Strašil Miroslav         28:59
33 Rebus     1:57:58        
    Hlaváč Jan   25:50      
    Hlaváč Jan     35:16    
    Hlaváč Ondřej       28:34  
    Šefčík Antonín         28:18
34 Blanka a Míša     1:58:10        
    Miksová Blanka   29:52      
    Miksová Blanka     32:25    
    Szurman Michal       27:19  
    Szurman Michal         28:34
35 Hr-Ma-Ve-Má     1:58:26        
    Veselá Šárka   29:40      
    Majerová Katarína     27:49    
    Málková Lenka       30:04  
    Hrčková Lucia         30:54
36 J&B     1:58:50        
    Šimonová Barbora   29:57      
    Šimonová Barbora     32:51    
    Kryštofová Jana       26:32  
    Kryštofová Jana         29:30
37 Team-756     2:03:27        
    Hukalová Nicole   32:42      
    Hukalová Nicole     34:37    
    Urban Martin       27:39  
    Urban Martin         28:29
38 B:GROUP     2:06:38        
    Urban Antonín   28:46      
    Urban Antonín     28:54    
    Urbanová Michaela       33:27  
    Urbanová Michaela         35:31
39 Ženy na útěku     2:06:45        
    Bártová Dana   28:45      
    Bártová Dana     30:18    
    Valová Dana       32:38  
    Valová Dana         35:04
40 Chcípáci     2:08:40        
    Hodulíková Kateřina   31:33      
    Doležel Marek     31:38    
    Doležel Marek       32:16  
    Vítková Petra         33:12
41 Přibyslav 2     2:09:27        
    Musilová Marie   30:00      
    Musilová Marie     32:01    
    Bártová Petra       33:28  
    Bártová Petra         33:57
42 Citi     2:11:46        
    Dvořáčková Olga   33:28      
    Culková Lenka     30:50    
    Dundáčková Zuzana       32:38  
    Dundáčková Zuzana         34:50
43 Rozsochatec     2:13:56        
    Doleželová Dagmar   30:56      
    Doleželová Dagmar     32:22    
    Urban Matyáš       36:49  
    Beranová Kristýna         33:50
44 Marsh 2     2:15:38        
    Šikolová Jitka   29:18      
    Šikolová Jitka     31:29    
    Šikola Petr       35:33  
    Šikola Petr         39:18
45 B:TEAM     2:16:54        
    Kutlvašrová Monika   34:05      
    Kolářová Soňa     37:16    
    Rösslerová Ivana       35:08  
    Doležel Radek         30:25
46 M a M runCHRAST     2:18:26        
    Novotný Petr   39:14      
    Novotný Petr     29:45    
    Forman Michal       38:35  
    Forman Michal         40:52
47 FOKUS Vysočina občerstvení     2:20:09        
    Burian David   30:58      
    Burianová linda     43:11    
    Havlíčková Jana       33:40  
    Pavlas Michal         32:19
48 Neposlušné tenisky     2:31:23        
    Miksová Pavla   34:01      
    Miksová Pavla     36:13    
    Milićová Zuzana       39:13  
    Merunková Jana         41:56
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 Dívky Zajícová Monika 2008 Pelhřimov 01:37
2 1 Chlapci Kadlec Jakub 2008 Havlíčkův Brod 01:48
3 2 Dívky Pilcová Johana 2008 PILC ODPADY 01:58
4 3 Dívky Cápalová Magdaléna 2009 Praha 01:59
5 4 Dívky Grodlová Adéla 2008 Havlíčkův brod 01:59
6 2 Chlapci KOŘENÁŘ ADAM 2008 Havlíčkův Brod 02:09
7 3 Chlapci Zimrich Jaroslav 2010 Havl. Brod 02:10
8 5 Dívky Ficková Ludmila 2009 Chotěboř 02:10
9 6 Dívky Poulíčková Marie 2008 Albrechtice u Č,Těšína 02:16
10 4 Chlapci Mojžíš Petr 2008 02:23
11 7 Dívky Čížová Klára 2010 čížovky 02:30
12 8 Dívky Kubátová Gabriela 2011 02:31
13 9 Dívky Pumrová Dora Perla 2009 Praha 02:39
14 5 Chlapci Koblížek Benjamín 2010 HB 02:46
15 6 Chlapci Koblížek Sebastián 2010 HB 02:46
16 7 Chlapci Dusil Andrej 2010 SK Dusil Poříčany 02:46
17 8 Chlapci Dusil Štěpán 2010 SK Dusil Poříčany 02:47
18 10 Dívky Malínská Miriamka 2010 Maliny z Hůrky 02:49
19 11 Dívky Mutlová Iveta 2010 HB 02:57
20 9 Chlapci Doležel Marek 2009 Slavětín 03:03
21 12 Dívky Poulíčková Tereza 2011 Albrechtice u Č,Těšína 03:06
22 10 Chlapci Chalupa Robin 2012 03:48
23 13 Dívky Železná Adélka 2010 Kutná Hora 05:26
24 14 Dívky Malínská Violka 2012 Malina z Hůrky 06:14
DNF Dívky Dusilová Karinka 2012 SK Dusil Poříčany DNF
DNF Dívky Doleželová Sára 2011 Slavětín DNF
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 Chlapci Lapeš Jiří 2004 03:13
2 2 Chlapci Holas Jan 2005 Havl. Brod 03:14
3 3 Chlapci Cápal Matyáš 2007 Praha 03:14
4 4 Chlapci Bauer Jan 2004 HB 03:20
5 5 Chlapci Bauer Ondřej 2006 03:20
6 1 Dívky Houlíková Klára 2004 HB 03:33
7 6 Chlapci Jonák Adam 2004 Havlíčkův Brod 03:36
8 7 Chlapci Jakůbek Václav 2004 Vysoká 03:37
9 2 Dívky Bouchalová Viktorie 2005 Služátky 03:37
10 8 Chlapci Grodl Jakub 2006 Havíčkův brod 03:39
11 3 Dívky Kudlová Šárka 2006 Kokořín 03:40
12 9 Chlapci Arnot František 2004 RunPORG 03:45
13 4 Dívky Zimrichová Tereza 2007 Havl. Brod 03:47
14 10 Chlapci Mojžíš Martin 2005 03:55
15 5 Dívky Hlaváčková Barbora 2005 03:56
16 11 Chlapci Černý Jan 2006 Poděbrady 04:03
17 6 Dívky Čížová Gabriela 2007 čížovky 04:05
18 7 Dívky Mutlová Lucie 2007 HB 04:11
19 12 Chlapci Arnot Josef 2007 RunPORG Praha 04:15
20 8 Dívky Valová Veronika 2005 04:15
21 9 Dívky Ficková Alžběta 2007 Chotěboř 04:17
22 10 Dívky Pumrová Eva Perchta 2005 Praha 04:17
23 11 Dívky Urbanová Vendula 2007 Chotěboř 04:18
DNF Dívky Kučerová Viktorie 2005 DNF
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 Chlapci Svoboda Pavel 2001 CATUS team HB 04:32
2 1 Dívky Vomelová Aneta 2001 TJ Jiskra Havl. Brod 04:40
3 2 Chlapci Šišma Ondřej 2001 Mladá Boleslav 04:47
4 2 Dívky Cyrusová Eliška 2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 04:48
5 3 Dívky Holasová Anna 2000 Havl. Brod 04:55
6 3 Chlapci Bartoń Jakub 2000 HB 05:04
7 4 Dívky Bouchalová Dorota 2000 Běžecký klub Gymnázia HB 05:07
8 4 Chlapci Popík Radek 2003 POPINA Team Bruntál 05:30
9 5 Chlapci Štýbnar Štěpán 2003 sk karate jihlava 05:32
10 5 Dívky Jechova Michaela 2003 Ždírec 05:44
11 6 Dívky Svobodová Klára 2003 CATUS team HB 05:45
12 6 Chlapci Fabry Theodor 2002 Havlíčkův Brod 05:58
13 7 Dívky Bouchalová Kateřina 2002 Běžecký klub Gymnázia HB 06:05
14 7 Chlapci Holas Jakub 2002 Havlickuv Brod 06:32
DNF Dívky Jakůbková Anna 2001 Vysoká DNF
DNF Dívky Arnotová Anna 2002 RunPORG Praha DNF
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i