Výsledky 2015

V mužích zvítězil Jiří Brychta (01:14:01) a v ženské kategorii Kateřina Zvolánková (01:38:22). Závod 2členných štafet vyhrál tým Hrma (01:34:14). V závodu 4členných štafet pak první příčku obsadil tým FAMP Team (01:31:36).

 

Celkem se všech závodů zúčastnilo 498 běžců. Hlavního závodu se zúčastnilo 223 jednotlivců (193 mužů, 30 žen), vedlejších štafetových závodů 182 závodníků v 61 týmech a dětských závodů 93 dětí.

 

Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Klub Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 1 BRYCHTA Jiří M40-49 TJ Nové Město na Moravě 1:14:01 17:56 18:27 18:36 18:59
2 1 ČIVRNÝ Jiří M18-39 ELEVEN TEST TEAM 1:15:22 18:00 18:43 19:12 19:25
3 2 PIRKL Pavel M18-39 Liberec 1:22:22 19:34 20:15 20:47 21:44
4 3 BLAŽEK Jaroslav M18-39 Havlíčkova Borová 1:23:51 1:23:48 20:14 21:16 21:18 21:00
5 2 TICHÝ František M40-49 catus bike team světlá nad Sázavou 1:24:00 20:41 21:12 21:21 20:43
6 3 BILINA Petr M40-49 Petrovice u Sedlčan 1:24:41 1:24:39 20:42 21:13 21:20 21:24
7 4 LÁŠEK Josef M40-49 IOS Hradec Králové 1:24:42 1:24:40 20:43 21:11 21:21 21:25
8 4 KONŮPEK David M18-39 TJ Turbo Chotěboř 1:24:49 20:39 21:14 21:19 21:34
9 5 PÁRAL Marek M18-39 SK Tricyklochlubna 1:26:57 1:26:54 20:41 21:02 21:39 23:32
10 5 MIKULA Richard M40-49 MIKI FUN Bruntál 1:27:05 1:27:03 20:41 21:15 22:06 23:01
11 6 LEHRL Tomáš M18-39 BONBON Praha 1:27:26 1:27:23 20:44 21:42 22:42 22:16
12 7 GRUNTORÁD Jiří M18-39 gruntorad.cz 1:27:41 1:27:38 21:17 21:53 22:06 22:22
13 6 WATZKE Petr M40-49 VitaSport.cz / Teplice 1:29:12 1:29:11 21:18 22:06 22:54 22:52
14 7 KUBÍČEK Jindřich M40-49 Groz-Beckert Czech, České Budějovice 1:29:14 22:59 22:27 22:03 21:43
15 8 LEJNAR Martin M40-49 SDH Zruč nad Sázavou 1:30:12 1:30:09 21:25 22:01 22:23 24:22
16 8 KOREČEK Slavomír M18-39 Havlíčkův Brod 1:30:16 1:30:11 22:09 22:33 22:16 23:15
17 9 ZELENÝ Zbyněk M18-39 Havlíčkova Borová 1:30:39 1:30:36 21:00 22:20 23:23 23:54
18 9 PITTHARD Leoš M40-49 Jiskra Rybitví 1:31:16 1:31:08 21:54 22:24 23:00 23:55
19 10 ZATLOUKAL Jiří M18-39 Olomouc 1:31:35 1:31:33 22:20 22:25 23:10 23:36
20 11 PROSTŘEDNÍ Radek M18-39 Havlíčkův Brod 1:32:20 1:32:16 22:09 22:38 23:44 23:46
21 12 ZADRAŽIL Filip M18-39 TJ Bižuterie Jablonec 1:32:41 1:32:38 22:32 22:21 23:05 24:40
22 10 SUKDOLÁK Radek M40-49 Šachy Chotěboř 1:33:05 1:33:03 22:17 23:14 23:50 23:43
23 13 METZENAUER Martin M18-39 Žďár nad Sázavou 1:33:12 1:33:07 21:53 22:35 24:04 24:37
24 1 PAVLAS Antonín M50-59 Přibyslav 1:33:15 1:33:13 21:53 23:04 24:06 24:10
25 14 PIBIL Jaroslav M18-39 Malá Losenice 1:33:41 1:33:36 22:10 23:18 23:51 24:19
26 2 BERKY Jiří M50-59 SDH Termesivy 1:34:08 1:34:03 22:05 23:00 23:38 25:21
27 15 BRABENEC Aleš M18-39 DRFG 1:34:57 1:34:53 23:25 24:11 23:34 23:45
28 16 DUBSKÝ Roman M18-39 Přibyslav 1:34:59 1:34:56 22:05 23:17 24:37 24:57
29 11 KUKAČ Petr M40-49 Praha 3 1:35:09 1:35:06 23:35 23:46 24:00 23:45
30 17 STRÁNSKÝ Petr M18-39 TJ Kafky 1:35:22 1:35:12 23:29 23:57 23:58 23:55
31 18 NOVOTNÝ Ondřej M18-39 Tábor 1:35:25 1:35:22 22:30 23:49 24:26 24:37
32 19 TRÝB Vladislav M18-39 Extrem Team Vystrkov 1:35:34 1:35:31 21:39 23:06 24:48 25:58
33 3 ČENTÍŠ Ján M50-59 Čáslav 1:36:08 1:35:51 23:55 23:57 24:06 24:08
34 4 ŠEVČÍK Luděk M50-59 TJ CHS TURBO Chotěboř 1:36:35 1:36:31 22:36 24:00 24:46 25:09
35 5 JÁNA Lubomír M50-59 AxiomOrbitt Žďár n. Sáz. 1:36:51 1:36:45 23:31 24:10 24:45 24:22
36 12 REJHON Jiří M40-49 Havlíčkův Brod 1:37:34 1:37:31 22:16 23:22 24:26 27:26
37 20 VESELY Martin M18-39 1:37:36 1:37:33 23:20 24:04 24:55 25:15
38 21 KABOUREK František M18-39 Jeseník 1:37:47 1:37:40 23:26 24:11 24:11 25:57
39 22 HAP Zdenek M18-39 AC Race Lohenice 1:37:50 1:37:47 23:11 24:22 24:53 25:22
40 13 BOUCHAL Hynek M40-49 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 1:37:56 1:37:49 23:31 24:08 24:48 25:26
41 14 DVOŘÁK Karel M40-49 Měřín 1:38:00 1:37:55 22:59 24:11 24:49 25:58
42 6 MOULÍK Jiří M50-59 Fidibus Osečany 1:38:01 1:37:58 22:45 24:28 25:14 25:32
43 15 PECH Martin M40-49 Havlíčkův Brod 1:38:08 1:37:48 23:38 24:00 24:41 25:46
44 7 BRABENEC Miroslav M50-59 Žďár nad Sázavou 1:38:18 1:38:15 23:33 24:06 24:57 25:39
45 1 ZVOLÁNKOVÁ Kateřina Z18-34 1:38:22 1:38:15 24:08 24:47 25:00 24:26
46 23 LEPEŠKA Radek M18-39 1:38:25 1:38:05 24:26 24:12 25:06 24:38
47 24 ZADINA Martin M18-39 1:38:42 1:38:21 24:18 24:22 24:46 25:13
48 1 MERUNKOVÁ Miluše Z35plus PLEAS TEAM 1:38:43 1:38:41 23:34 24:30 25:08 25:29
49 1 SCHWARZ Josef M60plus SK Chotěboř 1:38:43 1:38:41 23:31 24:25 25:24 25:21
50 25 ZAJÍC Jiří M18-39 Potěhy 1:39:02 1:38:51 23:37 25:05 25:50 24:28
51 16 KOŘENÁŘ Petr M40-49 Havlíčkův Brod 1:39:03 1:38:57 23:22 24:36 25:17 25:45
52 2 JIŘIČNÁ Dana Z35plus Bonbon Praha 1:39:14 1:39:09 23:27 24:23 25:31 25:50
53 26 KOMÁREK Michal M18-39 Bystrice nad Pernstejnem 1:39:16 1:39:08 24:33 24:26 24:27 25:48
54 8 KÁŇA Luboš M50-59 SDH Přibyslavice 1:39:54 1:39:51 23:35 24:55 25:19 26:02
55 27 SINKULE Pavel M18-39 Bystrice nad Pernstejnem 1:39:56 1:39:48 24:33 24:25 25:17 25:38
56 28 DAŇKOVSKÝ Jiří M18-39 1:40:03 1:39:54 24:00 25:00 25:53 25:08
57 29 BROŽ David M18-39 Havlíčkův Brod 1:40:19 1:40:14 23:49 24:58 21:19 30:10
58 30 HODULÍK Petr M18-39 Podolí 1:40:32 1:40:27 22:20 24:34 25:56 27:40
59 31 STRAŠIL Miroslav M18-39 Přibyslav 1:40:49 1:40:30 25:15 24:10 25:08 26:14
60 32 TONAR Jan M18-39 Žďár nad Sázavou 1:41:04 1:40:51 24:41 24:40 25:13 26:28
61 9 JIŘÍČEK Honza M50-59 SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou 1:41:06 1:40:55 24:47 24:41 25:21 26:15
62 17 MOLÍK Bohumír M40-49 Pelhřimov 1:41:08 1:40:47 25:32 25:04 25:18 25:11
63 33 KRUPKA Pavel M18-39 Havlíčkův Brod 1:41:11 1:40:44 26:13 25:15 25:06 24:34
64 34 ŠMÍD Lukáš M18-39 Havlíčkův Brod 1:41:23 1:41:07 23:35 24:51 26:20 26:35
65 18 HORÁK Luděk M40-49 TURBO Chotěboř 1:41:36 1:41:32 24:38 25:11 25:43 26:01
66 3 ČERNÁ Jitka Z35plus Poděbrady 1:41:44 1:41:39 23:57 25:08 26:12 26:25
67 35 SIZOV Artem M18-39 Havlíčkův Brod 1:42:00 1:41:45 23:22 24:04 25:30 29:02
68 36 KODEŠ Marek M18-39 1:42:28 1:42:18 25:06 25:23 26:09 25:48
69 19 KOTRBA Jaroslav M40-49 Bratčice 1:42:45 1:42:33 25:17 25:38 25:47 26:01
70 37 KRAJCIGR Miroslav M18-39 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1:43:25 1:43:22 24:42 25:04 26:21 27:15
71 38 KOT Jiří M18-39 Humpolec 1:43:26 1:43:18 25:22 25:44 26:14 26:04
72 40 ŠULC Michal M18-39 Havlíčkův Brod 1:43:28 1:43:08 25:14 24:32 26:17 27:22
73 39 ZVOLÁNEK Miras M18-39 Krucemburk 1:43:28 1:43:14 26:23 26:29 26:04 24:30
74 41 SOŠKA Michal M18-39 Havlíčkův Brod 1:43:29 1:43:16 25:06 25:54 25:38 26:48
75 42 STANĚK Vojtěch M18-39 K-BOB Brzkov 1:43:32 1:43:27 24:05 25:55 26:46 26:44
76 43 POJEZNÝ Ondřej M18-39 OBEC DOLNÍ MĚSTO 1:43:36 1:43:25 25:29 25:42 25:34 26:48
77 44 SRBA Tomáš M18-39 Nofuts 1:43:57 1:43:46 23:25 25:16 26:53 28:20
78 45 IRA Brett M18-39 ACO Industries k.s. 1:44:02 1:43:40 25:47 25:28 26:16 26:29
79 20 DIBELKA Martin M40-49 Havlíčkův Brod 1:44:05 1:43:27 26:01 25:27 26:12 26:22
80 21 PÁLEK Petr M40-49 HC Letňany 1:44:06 1:43:29 26:13 25:14 26:10 26:26
81 22 KRUPAUER Martin M40-49 Knyk 1:44:20 1:44:07 25:13 25:35 26:05 27:25
82 4 VÁGNEROVÁ Veronika Z35plus VitaSport.cz / SPONA Teplice 1:44:24 1:44:18 23:43 26:01 27:01 27:37
83 10 DVOŘÁK František M50-59 Letiště - Čáslav 1:44:28 1:44:04 25:23 25:32 25:46 27:44
84 23 HAVLENA Jan M40-49 Havlíčkův Brod 1:44:33 1:44:00 26:59 25:32 25:25 26:33
85 11 KAFKA Radek M50-59 K 3 sport Žďár nad Sázavou 1:44:33 1:44:23 25:20 25:52 26:24 26:54
86 24 VALENTA Jiří M40-49 AxiomOrbitt Žďár nad Sázavou 1:44:33 1:44:23 25:18 25:51 26:24 26:58
87 25 FICEK Tomáš M40-49 Chotěboř 1:45:18 1:45:14 25:30 26:41 26:57 26:08
88 46 KUBÁT Jiří M18-39 Přibyslav 1:45:26 1:45:14 25:56 26:17 26:45 26:25
89 26 SATRAPA Ondřej M40-49 FC Květinov 1:45:40 1:45:34 25:30 26:50 27:05 26:12
90 47 SLÁMA Petr M18-39 Hustopeče 1:45:43 1:45:35 25:05 25:58 27:14 27:24
91 27 BOUDNÍK Pavel M40-49 AZ -tým Světlá nad Sázavou 1:46:10 1:45:42 26:15 25:39 26:36 27:37
92 48 MARKUS Michal M18-39 Vrchlabí- Schoolpark 1:46:12 1:45:48 26:48 25:47 26:07 27:29
93 2 KABOURKOVÁ Eliška Z18-34 Jeseník 1:46:12 1:46:04 25:13 26:41 27:03 27:13
94 50 LANDA Pavel M18-39 Havlíčkův Brod 1:46:19 1:46:03 26:07 26:42 26:58 26:30
95 49 STRAKA Josef M18-39 Havlíčkův Brod 1:46:19 1:46:03 26:07 26:41 26:59 26:30
96 51 HLADÍK Otakar M18-39 1:46:34 1:46:21 24:54 25:50 27:48 27:59
97 52 MUSÍLEK Jiří M18-39 B:POWER 1:46:51 1:46:40 27:01 26:54 26:15 26:38
98 53 TURICKÝ Ladislav M18-39 Jihlava 1:46:54 1:46:29 27:18 26:39 26:15 26:40
99 54 SOBOTKA Michal M18-39 DATEUP s.r.o. 1:46:59 1:46:50 22:49 25:14 27:01 31:53
100 28 ŠTYL Pavel M40-49 Žďár nad Sázavou 1:47:05 1:46:35 25:31 25:30 26:42 29:20
101 55 KOLÁČEK Pavel M18-39 Lípa 1:47:19 1:47:02 26:06 26:28 27:32 27:11
102 56 KOLÁČEK Ondřej M18-39 Lípa 1:47:20 1:47:02 26:09 26:25 27:31 27:13
103 57 SLÁNSKÝ David M18-39 KPMG Running Club 1:47:38 1:47:35 25:16 25:53 26:50 29:37
104 59 STŘEŠTÍK Jan M18-39 Havlíčkův Brod 1:48:22 1:48:08 27:02 26:51 27:10 27:17
105 58 HEJNÝ Martin M18-39 Čechtice 1:48:22 1:48:20 24:26 26:13 27:41 30:00
106 60 MALÍNSKÝ Lukáš M18-39 1:48:30 1:48:10 27:15 27:44 27:09 26:20
107 61 MOKA Michal M18-39 Slatiňany 1:49:07 1:48:50 27:21 27:07 27:29 27:07
108 29 LETKO Jan M40-49 1:49:17 1:48:55 27:04 26:50 27:20 28:01
109 62 ŠUNTIL Miroslav M18-39 Ego fashion 1:49:47 1:49:35 26:58 26:59 27:11 28:36
110 12 HORÁK Václav M50-59 Libčany 1:49:58 1:49:44 25:47 26:48 28:26 28:55
111 63 VÁCHA Ladislav M18-39 Havlíčkův Brod 1:50:00 1:49:30 28:27 26:43 26:33 28:15
112 5 TONAROVÁ Miroslava Z35plus Bory 1:50:00 1:49:47 26:13 27:17 27:56 28:31
113 30 POLÁK Dušan M40-49 1:50:18 1:50:07 26:14 26:45 27:52 29:24
114 31 MALINA Pavel M40-49 AZ tým Světlá nad Sázavou 1:50:21 1:49:52 27:15 27:28 27:42 27:53
115 64 ČAPEK Jiří M18-39 Věž 1:50:37 1:50:15 27:00 26:58 27:49 28:47
116 65 SAHULA Jiří M18-39 Dobřany 1:50:40 1:50:30 25:54 26:31 28:16 29:56
117 66 MÁLEK Milan M18-39 1:50:43 1:50:23 26:51 26:31 27:41 29:37
118 67 CVRK Pavel M18-39 ACO Industries k.s. 1:50:58 1:50:35 27:22 27:17 27:50 28:27
119 2 BALOUN Milan M60plus Sokol Lípa 1:51:20 1:51:07 26:28 27:31 27:55 29:23
120 68 POULÍČEK Martin M18-39 Albrechtice 1:51:55 1:51:33 28:08 27:08 27:49 28:47
121 69 MÁLEK Tomáš M18-39 2IDEA 1:52:18 1:51:49 25:27 26:24 30:44 29:41
122 70 JŮZL Jan M18-39 Sith Lords 1:52:31 1:52:08 28:05 27:19 28:14 28:49
123 3 JELÍNEK Antonín M60plus Aquaclub Havl.Brod 1:52:35 1:52:06 28:15 27:52 28:03 28:23
124 71 CHLÁD Pavel M18-39 Obec Dolní Město, TJ KAFKY 1:52:42 1:52:31 28:31 29:12 28:13 26:44
125 72 ČÁP Jakub M18-39 Chotěboř 1:52:57 1:52:35 27:01 25:51 28:04 31:58
126 73 ŠKARKA Daniel M18-39 SK TERMIT Žďár 1:53:06 1:52:35 28:08 27:57 28:01 28:58
127 74 MELOUN Jakub M18-39 Krásná Hora 1:53:28 1:52:55 29:32 27:13 27:06 29:35
128 4 KUBĚNA Karel M60plus LK Ledeč nad Sázavou 1:53:32 1:53:16 26:40 27:37 28:49 30:24
129 32 ŠVOMA Josef M40-49 zdar nad sazavou 1:53:36 1:53:04 29:36 28:54 28:00 27:04
130 75 PROCHÁZKA Martin M18-39 1:53:49 1:53:24 25:53 27:29 29:34 30:51
131 3 HRUŠKOVÁ Barbora Z18-34 Chabry Praha 1:53:57 1:53:41 27:00 28:09 28:32 30:14
132 33 HRUŠKA Vít M40-49 Chabry Praha 1:53:57 1:53:42 27:05 28:03 28:37 30:11
133 76 KLEMENT Dušan M18-39 Světlá nad Sázavou 1:54:11 1:53:36 27:16 27:59 28:28 30:25
134 34 STRAŠIL Miroslav M40-49 Přibyslav 1:54:20 1:54:01 27:48 28:35 29:13 28:41
135 13 NÉMA Tibor M50-59 RANCH-N 1:54:20 1:54:12 25:41 28:19 29:39 30:38
136 14 PROCHÁZKA Jaroslav M50-59 AZ tým Světlá nad Sázavou 1:54:21 1:53:52 28:30 28:14 28:34 29:01
137 35 LACINA Václav M40-49 Havlíčkova Borová 1:54:24 1:54:05 27:46 28:36 29:15 28:45
138 77 MAREK Jaroslav M18-39 Jihlava 1:54:32 1:54:29 25:37 27:38 29:25 31:50
139 78 KUBÁT Lukáš M18-39 Havlíčkův Brod 1:54:56 1:54:50 25:08 27:46 30:29 31:31
140 4 ADÁMKOVÁ Hana Z18-34 Havlíčkův Brod 1:55:21 1:54:48 29:37 28:52 28:52 27:57
141 79 MOTYČKA Vojtěch M18-39 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1:55:22 1:55:01 25:22 27:55 29:09 32:53
142 80 CÁPAL Tomáš M18-39 Praha 1:55:55 1:55:38 28:26 28:14 29:02 30:10
143 36 ROJKA Jiří M40-49 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 1:55:59 1:55:51 25:20 28:13 30:02 32:22
144 37 KINCL Petr M40-49 PwC Legal 1:56:56 1:56:37 26:24 27:58 30:14 32:18
145 38 DERFL Jiří M40-49 Krucemburk 1:57:11 1:57:05 24:27 26:46 28:50 37:06
146 81 BEJČEK Václav M18-39 Ledeč nad Sázavou 1:57:15 1:56:50 27:29 27:49 30:24 31:29
147 82 MÁLEK Lukáš M18-39 Havličkův Brod 1:57:26 1:56:56 28:18 27:56 29:51 31:17
148 83 ŠKARKA René M18-39 SK Termit 1:57:36 1:57:04 29:04 29:13 28:56 30:21
149 84 PŘIBYL Josef M18-39 Havlíčkův Brod 1:57:53 1:57:19 28:53 27:51 27:37 33:30
150 15 HAVEL František M50-59 Lípa 1:57:53 1:57:45 26:15 27:34 29:52 34:09
151 85 ŠPULÁK Petr M18-39 1:58:42 1:58:23 29:32 30:07 29:39 29:21
152 39 FILIPPI Petr M40-49 S.U.Dobry. 1:58:47 1:58:19 27:58 28:45 29:53 32:09
153 40 DOLEŽEL Marek M40-49 B:REAL 1:58:51 1:58:33 29:15 30:19 30:03 29:11
154 86 ČANĚK Petr M18-39 Havlíčkův Brod 1:58:55 1:58:23 26:46 29:11 30:42 32:15
155 87 ŽÍDEK Jan M18-39 Žďár nad Sázavou 1:58:58 1:58:35 27:58 28:36 29:38 32:43
156 5 RYBENSKÁ Veronika Z18-34 Žďár nad Sázavou 1:59:00 1:58:38 28:02 28:45 31:05 31:06
157 5 VOKÁČ Milan M60plus Běžecký klub ČS 1:59:26 1:59:12 28:11 29:21 30:31 31:19
158 88 KŮŽEL Filip M18-39 koohan racing 1:59:48 1:59:19 25:04 26:17 28:56 39:29
159 89 MRÁZEK Michal M18-39 2:00:22 2:00:19 26:03 28:26 31:08 34:43
160 90 JANÁČEK Petr M18-39 Maséři Jeníkov 2:00:50 2:00:14 31:42 32:41 29:08 27:16
161 6 ŠIMÁNKOVÁ Lenka Z35plus 2:00:52 2:00:39 28:44 29:43 30:36 31:47
162 6 GORINČOJOVÁ Šárka Z18-34 Větrný Jeníkov 2:00:52 2:00:42 27:07 29:51 31:18 32:34
163 91 NOVOTNÝ Petr M18-39 Radostín 2:01:15 2:00:42 28:14 27:54 31:57 33:07
164 92 KAMENICKÝ Tomáš M18-39 2:02:07 2:01:49 29:08 29:10 31:01 32:46
165 16 ŽÁČEK Miroslav M50-59 Sokol Světlá nad Sázavou 2:02:11 2:01:43 29:15 30:16 31:22 31:16
166 93 MUSIL Mikuláš M18-39 Žďár nad Sázavou 2:02:22 2:02:15 25:45 28:21 33:26 34:47
167 7 FIALOVÁ Aneta Z18-34 Rozsochatec 2:02:29 2:02:14 30:14 30:27 30:59 30:46
168 94 BULÍŘ Radek M18-39 Poděbrady 2:03:00 2:02:44 28:01 29:04 31:25 34:27
169 7 CÁPALOVÁ Jitka Z35plus Praha 2:03:02 2:02:44 29:11 30:18 31:20 32:11
170 8 KOTALOVÁ Marcela Z18-34 Liberec 2:03:16 2:02:54 29:40 30:08 31:02 32:24
171 41 ŘEZNÍK Stanislav M40-49 TECHNOCON, s.r.o. FULL 2:03:31 2:03:24 26:26 29:11 32:19 35:31
172 95 BERAN Radomír M18-39 Havlíčkův Brod 2:03:36 2:03:13 29:08 29:28 30:24 34:34
173 96 CULEK Martin M18-39 Pardubice 2:03:52 2:03:23 28:59 27:43 28:24 38:43
174 97 SEDLÁK Petr M18-39 Horoměřice 2:04:06 2:03:49 28:27 29:09 31:49 34:38
175 98 PAGÁČ Martin M18-39 ACO Industries k.s. 2:04:48 2:04:24 28:30 29:44 34:45 31:47
176 99 NEDĚLKA Jakub M18-39 2:04:59 2:04:28 31:18 31:42 31:48 30:09
177 42 POJEZNÝ Pavel M40-49 OBEC DOLNÍ MĚSTO 2:05:15 2:05:03 28:25 29:37 31:55 35:15
178 9 KADLECOVÁ Kateřina Z18-34 Havlíčkův Brod 2:05:17 2:04:51 31:43 31:57 31:01 30:33
179 43 PILAŘ Pavel M40-49 2:05:49 2:05:12 29:28 30:09 34:35 31:35
180 44 STANĚK Karel M40-49 Krakov 2:05:57 2:05:30 30:47 29:58 31:09 34:02
181 100 ŠKARKA Libor M18-39 SK Termit 2:06:01 2:05:30 29:22 30:41 31:56 33:59
182 8 COUFALOVÁ Monika Z35plus Svetla nad Sazavou 2:06:16 2:05:41 31:27 31:39 31:41 31:27
183 101 PEŠOUT Václav M18-39 Havlíčkův Brod 2:06:22 2:05:57 31:21 31:39 31:42 31:38
184 17 MEDEK Petr M50-59 Havlíčkův Brod 2:07:00 2:06:43 29:27 30:26 32:32 34:32
185 102 ŠTĚPÁNEK Oldřich M18-39 České Budějovice 2:08:51 2:08:18 30:00 30:17 32:14 36:18
186 45 VANDAS Martin M40-49 ACO Industries k.s. 2:09:10 2:08:37 10:18 40:29 31:22 33:27
187 103 JÁNA Tomáš M18-39 Žďár nad Sázavou 2:09:24 2:09:19 24:22 26:17 27:10 51:32
188 104 KREJČÍ Aleš M18-39 Havlíčkův Brod 2:11:22 2:11:02 30:28 31:35 34:05 35:12
189 6 VOSYKA Ladislav M60plus AZ tým Sětlá nad Sázavou 2:11:37 2:11:26 30:43 32:03 33:19 35:30
190 9 AUGUSTINOVÁ Dana Z35plus AXIOM OrBiTt Žďár n. S. 2:14:13 2:13:41 33:01 33:03 33:38 34:29
191 105 HRŮZA Jan M18-39 Petrovice 2:15:25 2:15:13 28:08 31:18 33:45 42:12
192 106 HRANČÍK Martin M18-39 Havlíčkův Brod 2:16:08 2:15:57 28:04 32:45 37:05 38:11
193 107 BREJCHA Martin M18-39 2:16:15 2:15:58 28:24 33:13 36:00 38:36
194 10 ČERMÁKOVÁ Pavla Z18-34 AZ tým Světlá nad Sázavou 2:16:19 2:15:50 32:58 33:16 34:53 35:10
195 11 SCHUCHOVÁ Milena Z18-34 Znojmo 2:16:27 2:15:53 32:03 32:39 35:01 36:41
196 46 RÝDL Martin M40-49 Pelhřimov 2:16:32 2:16:18 30:20 32:51 35:33 37:46
197 10 KOLOMÁ Andrea Z35plus Jablonné nad Orlicí 2:17:34 2:17:02 32:39 34:11 34:56 35:44
198 12 HRŮZOVÁ Petra Z18-34 Humpolec 2:18:18 2:18:06 27:36 31:59 36:21 42:20
199 11 DOLEŽELOVÁ Dagmar Z35plus Tub Factory 2:18:41 2:18:07 33:28 34:06 34:39 36:26
200 47 DUBEN Pavel M40-49 Havlíčkův Brod 2:18:59 2:18:44 29:32 33:35 36:08 39:42
201 18 KUČÍREK Petr M50-59 2:19:08 2:18:50 30:01 32:29 35:59 40:37
202 108 REZLER Miroslav M18-39 Havlíčkův Brod 2:20:02 2:19:43 28:50 30:36 38:06 42:28
203 48 ZADINA Stanislav M40-49 Havlíčkův Brod 2:20:41 2:20:16 28:25 31:55 37:43 42:35
204 109 AUGUSTIN Lukáš M18-39 Havlíčkův Brod 2:21:18 2:21:06 27:20 29:43 34:34 49:38
205 13 SLAMĚNÍKOVÁ Radka Z18-34 PwC Legal 2:21:36 2:21:17 31:25 33:06 37:35 39:27
206 49 FOJTÍK David M40-49 Havlíčkův Brod 2:21:41 2:21:13 30:05 32:32 35:37 43:24
207 14 FABRYOVÁ Anna Z18-34 Biology Running Team 2:22:01 2:21:41 31:05 34:01 35:56 40:56
208 15 HOUŽVIČKOVÁ Lucie Z18-34 Český Šternberk 2:22:39 2:22:04 33:25 34:20 35:58 38:53
209 12 JECHOVÁ Jana Z35plus Ždírec u Pohledu 2:24:02 2:23:48 31:34 35:03 37:16 40:07
210 110 LUDVÍK Jakub M18-39 Chotěboř 2:24:44 2:24:11 31:08 31:53 35:38 46:02
211 50 BURIAN David M40-49 PLEAS TEAM 2:29:00 2:28:35 33:19 36:16 38:12 41:09
212 111 SEDLÁK Tomáš M18-39 Havlickuv Brod 2:33:40 2:33:32 33:55 36:29 39:07 44:07
213 112 ONDRÁČEK Štěpán M18-39 Havlíčkův Brod 2:35:13 2:34:40 30:31 31:03 46:11 47:25
214 19 MEDEK Ivo M50-59 Hodonice 2:37:32 2:37:15 31:41 34:46 44:34 46:28
215 16 MÁLKOVÁ Jana Z18-34 2:37:54 2:37:43 32:27 36:13 42:16 46:55
216 17 BEDNÁŘOVÁ Hana Z18-34 Nové Město na Moravě 2:40:03 2:39:56 32:32 37:45 44:10 45:33
217 113 ČÍŽEK Jaroslav M18-39 Havlíčkův Brod 2:41:34 2:40:59 32:12 35:43 43:34 50:03
DNF LICEK Jan M18-39 Havlíčkův Brod DNF 22:09 00:03
DNF MORAVEC Jaroslav M50-59 Přibyslav DNF 24:12 00:04 22:37 00:37
DNF MILICHOVSKÝ Václav M18-39 ACO Industries k.s. DNF 27:17 00:04 28:36 00:03
DNF KRAJCIGR Jan M18-39 Havlíčkův Brod DNF 22:28 23:19 23:53 00:04
DNF TŮMA Jan M18-39 Visla Krakov DNF 24:07 24:57 27:02 12:22
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 Hrma     1:34:14 1:34:10        
    MAJER Karel     24:54 25:30    
    HRČKA Michal         22:50 21:00
2 PaKa     1:38:33 1:38:19        
    ZELENÝ Pavel     25:38 26:32    
    HOLUŠA Radomír         22:26 23:55
3 Vytrvalci     1:40:06 1:39:57        
    KRUNTORÁD Patrik     25:00 26:10    
    PODRÁBSKÝ Jakub         24:33 24:22
4 AZ tým Světlá nad Sázavou     1:40:10 1:39:42        
    VERMEŠOVÁ Ludmila     24:39 25:20    
    KŘIKAVOVÁ Alena         25:22 24:49
5 Havlíčkův Brod ŠT     1:40:25 1:40:22        
    STOJAN Pavel     20:45 22:28    
    ZADINOVÁ Míša         26:44 30:27
6 Tůmovi     1:41:52 1:41:48        
    TŮMA Tomáš     24:03 24:30    
    TŮMOVÁ Naďa         26:15 27:02
7 Samosběr jahod     1:42:30 1:42:22        
    COUFAL Matěj     25:19 25:39    
    SMÍTKOVÁ Karolína         24:55 26:35
8 Kapap     1:45:42 1:45:18        
    CYRUS Jakub     26:12 26:27    
    MUTL Tomáš         25:59 27:04
9 Rychlá rota     1:49:45 1:49:31        
    KAFKA Jaroslav     28:59 29:57    
    VALA Pavel         24:43 26:05
10 Sokol Maleč     1:50:00 1:49:52        
    VODIČKA Jiří     24:48 24:54    
    BĚLOHLÁVEK Jaromír         37:25 22:52
11 Trosky     1:50:02 1:49:49        
    ČELOUD Patrik     28:29 31:45    
    ZYCH Jaroslav         26:04 23:42
12 SK Chotěboř     1:50:17 1:49:57        
    REMAROVÁ Eliška     27:23 25:26    
    REMAROVÁ Jana         27:54 29:32
13 Vlaštovky     1:50:22 1:49:57        
    VRBOVÁ Miroslava     30:32 31:24    
    NOVÁKOVÁ Lenka         23:54 24:30
14 Baja     1:53:29 1:49:52        
    ŠIMONOVÁ Barbora     29:33 31:03    
    KOŠŤAL Jaroslav         26:22 26:30
15 Dolní Krupá, Okrouhlice     1:53:31 1:53:13        
    KVANKA Petr     26:56 28:20    
    SEREDOVÁ Markéta         28:16 29:59
16 Světlá nad Sázavou-2     1:56:35 1:53:16        
    VYTISKA Jakub     27:03 27:18    
    MOUTÍLEK Pavel         29:54 32:19
17 Krabička Hraček     1:57:27 1:57:06        
    KOUBKOVÁ Klára     27:46 30:28    
    BURDOVÁ Hana         28:27 30:44
18 Turtles on trip     1:58:35 1:58:29        
    BARTÁKOVÁ Radka     31:26 34:54    
    HERNOVÁ Lucie         25:51 26:23
19 Kokořín HB     1:58:37 1:58:29        
    KADLEC Martin     24:03 28:35    
    KUDLOVÁ Nina         32:12 33:46
20 Havlíčkův Brod (Tylova)     1:58:48 1:58:19        
    PLODÍKOVÁ Dita     30:13 29:38    
    PLODÍKOVÁ Petr         29:48 29:08
21 Rebelky     1:59:11 1:59:06        
    ŠVECOVÁ Martina     28:43 28:50    
    EVENT Helena         29:48 31:49
22 PLEAS TEAM_2     1:59:51 1:59:25        
    ŠÍCHOVÁ Dita     30:55 30:58    
    BEČKOVÁ Zuzana         28:56 29:01
23 Dape Team     2:00:27 2:00:18        
    BÁRTOVÁ Michaela     28:33 31:35    
    NĚMCOVÁ Tereza         29:29 30:48
24 PLEAS TEAM_1     2:01:15 2:00:50        
    BERÁNEK Luboš     31:02 31:42    
    MERUNKA Josef         28:02 30:28
25 Ženy na útěku     2:05:20 2:05:07        
    BÁRTOVÁ Dana     28:24 29:09    
    VALOVÁ Dana         32:11 35:36
26 Mimoňky     2:06:03 2:05:33        
    HUKALOVÁ Nicole     31:24 33:35    
    ZVOLÁNKOVÁ Helena         29:18 31:45
27 Barcochejl     2:07:03 2:06:28        
    BARCUCH Petra     30:50 31:37    
    RASOCHOVÁ Martina         30:22 34:13
28 Malá a Velká     2:08:35 2:08:23        
    TALÍKOVÁ Lenka     33:19 34:52    
    BENEŠOVÁ Šárka         29:51 30:32
29 Ho-Fa     2:19:20 2:18:45        
    FABRY Pavel     36:04 36:34    
    FIEDLEROVÁ Lenka         32:54 33:47
30 B:GROUP team     2:23:52 2:23:20        
    MIKSOVÁ Pavla     33:21 32:59    
    RÖSSLEROVÁ Ivana         37:10 40:20
FVZ     DNF 0:33:12        
    BROŽOVÁ Klára     33:44 00:02    
    HENDRYCHOVÁ Lucie        
Celkové pořadí Název štafety Příjmení Jméno Finální čas Čipový čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
1 FAMP     1:31:36 3:31:28        
    DYMÁČEK Filip     24:35      
    MACHÁLEK Martin       22:30    
    ČIVRNÝ Alda         21:54  
    RASOCHA Petr           22:37
2 Olešná     1:36:42 1:36:23        
    RÁZL Zdenek     27:01      
    PROSTŘEDNÍ Josef       21:30    
    ŠIMANDL Roman         25:40  
    DOLEŽAL Tomáš           22:31
3 TECHNOCON, s.r.o., YOUNG     1:38:11 1:38:07        
    JANDA Jan     23:49      
    JANDA Petr       22:45    
    KÁRNÍK Filip         28:37  
    BAUER Jan           23:00
4 Feramat Cybernetics     1:40:38 1:40:29        
    CHARVÁT David     30:42      
    NÝVLT Ondřej       24:53    
    ŠULC Jan         22:19  
    CIGLER Jiří           22:44
5 Krtkova ploutev     1:43:45 1:43:37        
    POKORNÝ Pavel     24:53      
    PALÁNOVÁ Marie       26:29    
    SEDLÁK Martin         25:38  
    EISNER Josef           26:45
6 Havlíčkův Brod     1:46:11 1:46:06        
    ONDRÁČKOVÁ Radka     29:07      
    KUBALA Šimon       26:43    
    TOMAN Marek         28:09  
    ONDRÁČEK Matyáš           22:12
7 KMIT Team     1:49:10 1:48:45        
    BOCKSCHNEIDEROVÁ Iva     31:22      
    RAJDL Kamil       27:18    
    FŰNFFASS Tomáš         27:20  
    SVOBODA Michal           23:10
8 Poběž hochu poběž!     1:49:10 1:48:46        
    STEHNO Karel     28:36      
    DVOŘÁK Martin       23:46    
    MAREK Luboš         29:38  
    HAVEL Jiří           27:10
9 SPIDER TEAM     1:49:24 1:49:11        
    TRACHTULEC Jakub     24:07      
    SOUČKOVÁ Petra       32:20    
    VAVŘINA Milan         29:57  
    LUKAČINA Josef           23:00
10 Domat     1:51:53 1:51:37        
    NĚMEČEK Tomáš     33:37      
    HYLMAR Petr       24:21    
    KALINA Jiří         29:59  
    VIDIM Jan           23:56
11 Světlá nad Sázavou     1:52:03 1:52:03        
    DEJMAL Radek     26:03      
    MACHÁLEK Josef       30:52    
    MACHÁLEK Aleš         30:21  
    MACHÁLEK Roman           24:47
12 TECHNOCON, s.r.o., OLD     1:52:23 1:52:16        
    VAŇKÁT Pavel     30:04      
    PLACHÝ Jaroslav       25:56    
    ŠVEC Karel         26:55  
    BERGER Pavel           29:28
13 Studenti běží     1:52:44 1:52:19        
    URBAN Martin     29:33      
    BERANOVÁ Kristýna       31:50    
    PALÁN Tibor         24:42  
    STUDENÝ Milan           26:39
14 ŠNECI na útěku     1:52:56 1:52:44        
    STANĚK Petr     26:00      
    FIŠEROVÁ Pavla       30:27    
    STAŇKOVÁ Jitka         30:12  
    BERÁNEK Karel           26:17
15 DENWEL2     1:54:08 1:54:08        
    FOŘT Petr     27:07      
    BOČEK Milan       31:14    
    FILOUŠOVÁ Markéta         28:02  
    VAŠEKOVÁ Lucie           27:45
16 ÚČI Přibyslav     1:55:16 1:54:58        
    KAMARÁDOVÁ Jana     28:21      
    BÁRTOVÁ Petra       30:02    
    UBROVÁ Zdeňka         30:24  
    ŠEDA David           26:29
17 Professional Gaučing team     1:57:39 1:57:16        
    LINHART Pavel     26:11      
    HAVLENOVÁ Jana       28:38    
    STEHNO Ivan         28:01  
    PESR Tomáš           34:49
18 PWC Legal     1:57:45 1:57:45        
    SURKOVÁ Kateřina     26:05      
    CAPCARA Robert       30:44    
    PIKAL Daniel         30:48  
    KAŠČÁKOVÁ Dáša           30:08
19 Gymnázium Havlíčkův Brod     1:58:54 1:58:23        
    KADEČKOVÁ Hana     34:55      
    POŘÍZOVÁ Radka       29:39    
    KADEČKA Hynek         28:46  
    KVÁŠOVÁ Marcela           25:34
20 Květnovská elita     2:00:43 2:00:37        
    NETOLICKÝ Martin     24:09      
    MASOPUSTOVÁ Veronika       35:12    
    MELOUN Ondřej         27:36  
    HYRŠ Stanislav           33:46
21 Breathtakers     2:01:48 2:01:25        
    VÁGNER Martin     28:25      
    KOTLASOVÁ Leona       34:34    
    CEMPÍRKOVÁ Martina         31:36  
    OBRTEL Gabriel           27:13
22 POPINA Team     2:02:09 2:01:54        
    POPÍK Roman     22:07      
    MIŠTOVÁ Veronika       33:12    
    POPÍKOVÁ Lucie         33:55  
    POPÍKOVÁ Ivana           32:55
23 Výběr Usaina Bolta     2:03:14 2:02:38        
    KADLEC Aleš     35:05      
    ZIKMUNDOVÁ Adéla       28:21    
    ZIKMUND Martin         23:02  
    PŮŽOVÁ Kateřina           36:46
24 BIKEŘI NA ÚTĚKU     2:06:02 2:05:31        
    KLUSÁČKOVÁ Petra     34:33      
    MORAVCOVÁ Marie       35:54    
    KARLOVÁ Magdaléna         29:26  
    ŠRÁMEK Roman           26:09
25 REBELOVÉ     2:06:57 2:06:36        
    STÝBLO Slavomír     33:35      
    VOMELA Aleš       32:24    
    VOMELA Zbyněk         33:47  
    KULTVAŠR Roman           27:11
26 želvy     2:10:48 2:10:21        
    KRAJÍČKOVÁ Simona     29:24      
    PÍROVÁ Zuzana       36:00    
    ŠRÁMKOVÁ Ivana         37:11  
    SOCHAŘOVÁ Věra           28:13
27 Challenge     2:12:55 2:12:27        
    KOVÁŘOVÁ Nikola     40:08      
    LEVOVÁ Martina       30:17    
    STAŇKOVÁ Pavla         38:32  
    HANZALANDER Daniel           23:58
28 PLEAS TEAM1     2:13:06 2:12:40        
    VÁCHOVÁ Romana     34:53      
    NOVOTNÁ Lenka       35:04    
    KUBÁTOVÁ Věra         33:09  
    VÁCHA Martin           30:00
29 PLEAS TEAM2     2:17:41 2:17:04        
    PLESKAČ Tomáš     34:43      
    MEDKOVÁ Lucie       29:20    
    KADEŘÁBKOVÁ Zuzana         39:37  
    JÍLKOVÁ Jidřiška           34:01
30 Krásní srnci     2:17:47 2:17:23        
    RUTA Pavel     30:52      
    JURÁNEK Jiří       39:52    
    OBRTEL Daniel         38:07  
    KUBÍČEK Rudolf           29:36
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas
1 1 Chlapci KACHLÍŘ Lukáš 2009 Highland Sport 1:27
2 1 Dívky FICKOVÁ Ludmila 2009 Chotěboř 1:38
3 2 Dívky CÁPALOVÁ Magdaléna 2009 Praha 1:39
4 3 Dívky HAVLÍČKOVÁ Denisa 2009 Přibyslav 1:40
5 2 Chlapci ŠOTOLA Martin 2009 Lučice, Havlíčkův Brod 1:45
6 3 Chlapci ŠIMÁNEK Adam 2009 Lučice 1:49
7 4 Chlapci TOMÁŠ Augustin 2009 Havlíčkův Brod 1:50
8 5 Chlapci FILIPPI Max 2010 Karvol 1:51
9 6 Chlapci KOREČEK Filip 2009 ZŠ Wolkerova 1:53
10 4 Dívky STŘEŠTÍKOVÁ Aneta 2009 1:54
11 7 Chlapci ZEZULÁK Štěpán 2010 Chotěboř 1:57
12 5 Dívky KINCLOVÁ Laura 2009 Praha 1:59
13 8 Chlapci FILOUŠ Ondřej 2010 DENWEL1 2:00
14 9 Chlapci HRANČÍK Martin 2010 DATEUP s.r.o. 2:00
15 10 Chlapci BŘÍZA Daniel 2009 Havlíčkův Brod 2:00
16 11 Chlapci ŠRÁMEK David 2009 Havlíčkův Brod 2:03
17 12 Chlapci OTRADOVSKÝ Petr 2011 2:13
18 13 Chlapci KALINA Jan 2011 2:14
19 6 Dívky TALÍKOVÁ Hana 2010 Přibyslav 2:18
20 7 Dívky KABÁTOVÁ Gabriela 2011 Havlíčkův Brod 2:19
21 8 Dívky JIRÁKOVÁ Anika 2010 Humpolec 2:19
22 14 Chlapci DUSIL Andrej 2010 Poříčany 2:20
23 9 Dívky JIRÁKOVÁ Kateřina 2009 Humpolec 2:20
24 10 Dívky MALÍNSKÁ Miriam 2010 Praha 2:20
25 15 Chlapci DUSIL Štěpán 2010 Poříčany 2:21
26 16 Chlapci STŘEŠTÍK František 2011 2:22
27 17 Chlapci DOLEŽEL Jáchym 2010 Slavětín 2:23
28 11 Dívky MUTLOVÁ Iveta 2010 2:23
29 18 Chlapci KULTVAŠR Antonín 2011 Havlíčkův Brod 2:37
30 12 Dívky VAJDOVÁ Žofie 2010 2:39
31 13 Dívky TALÍKOVÁ Veronika 2011 Přibyslav 2:42
32 19 Chlapci LUKAČINA Robin 2012 2:47
33 14 Dívky KRÁTKÁ Aneta 2012 Havlíčkův Brod 2:49
34 15 Dívky KUDLOVÁ Eliška 2012 2:49
35 20 Chlapci KLEMENT Kryštof 2011 Světlá nad Sázavou 3:05
36 16 Dívky POULÍČKOVÁ Tereza 2011 Albrechtice u Českého Těšína 3:06
37 21 Chlapci COUFAL Vendelín 2012 Světlá nad Sázavou 3:46
38 22 Chlapci MALINSKÝ Ferdinand 2014 Praha 4:04
39 17 Dívky DUSILOVÁ Karinka 2012 Poříčany 4:04
40 18 Dívky MALÍNSKÁ Violka 2012 Praha 4:04
41 23 Chlapci KINCL Max 2012 Praha 4:26
42 19 Dívky KOŘENÁŘOVÁ Julie 2013 Havlíčkův Brod 4:29
43 20 Dívky VESELÁ Gabriela 2013 Praha 9 - Čakovice 4:37
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas 1. kolo 2. kolo
1 1 Chlapci KLOUČEK Mikuláš 2005 Havlíčkův Brod 02:58 01:28 01:30
2 2 Chlapci BAUER Ondřej 2006 Havlíčkův Brod 03:00 01:27 01:33
3 3 Chlapci HOLAS Jan 2005 Havlíčkův Brod 03:07 01:29 01:37
4 1 Dívky KUDLOVÁ Šárka 2006 Kokořín HB 03:16 01:30 01:46
5 4 Chlapci BOROVIČKA Tadeáš 2006 Praha 03:19 01:40 01:39
6 2 Dívky VOMELOVÁ Markéta 2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03:19 01:33 01:45
7 5 Chlapci AUGUSTIN Lukáš 2005 Havlíčkův Brod 03:21 01:34 01:47
8 6 Chlapci KADLEC Jakub 2008 Kokořín HB 03:22 01:35 01:46
9 7 Chlapci MOJŽÍŠ Martin 2005 03:34 01:45 01:48
10 3 Dívky HLAVÁČOVÁ Barbora 2005 Havlíčkův Brod 03:36 01:53 01:43
11 8 Chlapci KOUBEK Filip 2008 Přibyslav 03:37 01:49 01:48
12 9 Chlapci KOINCL Kryštof 2005 Praha 03:38 01:47 01:51
13 4 Dívky KOTRBOVÁ Eliška 2005 03:38 01:38 01:59
14 5 Dívky ADAMCOVÁ Denisa 2006 Havlíčkův Brod 03:40
15 6 Dívky VALOVÁ Veronika 2005 Leškovice 03:40 01:52 01:47
16 7 Dívky FICKOVÁ Alžběta 2007 Chotěboř 03:40 01:43 01:57
17 8 Dívky POŘÍZOVÁ Magdaléna 2006 Běžecký klub GHB 03:43 01:41 02:02
18 10 Chlapci RUTA Daniel 2007 ACO Industries 03:44 01:52 01:52
19 11 Chlapci PÍRO Matyáš 2005 03:52 01:49 02:02
20 12 Chlapci ŠIMÁNEK Daniel 2007 03:52
21 13 Chlapci POHANKA Adam 2007 Žďár nad Sázavou 03:54 01:49 02:05
22 9 Dívky MUTLOVÁ Lucie 2007 03:55 01:48 01:07
23 10 Dívky STAŇKOVÁ Eliška 2005 Krakov 03:57 01:51 02:05
24 14 Chlapci FILOUŠ Jiří 2008 DENWEL 03:59 01:54 02:04
25 11 Dívky VESELÁ Barbora 2007 Praha 9 Čakovice 04:00 01:47 02:12
26 15 Chlapci MILICHOVSKÝ Jakub 2005 04:02 01:50 02:11
27 12 Dívky URBANOVÁ Vendulka 2007 Chotěboř 04:05 01:55 02:09
28 16 Chlapci MOJŽÍŠ Peter 2008 04:08 01:59 02:08
29 17 Chlapci ADAMEC Štěpán 2007 Havlíčkův Brod 04:35 02:13 02:21
30 13 Dívky POULÍČKOVÁ Marie 2008 Albrechtice u Českého Těšína 05:40 02:39 03:00
Celkové
pořadí
Pořadí v
kategorii
Příjmení Jméno Ročník Klub Finální čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1 1 Dívky VOMELOVÁ Aneta 2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 04:20 01:23 01:31 01:25
2 1 Chlapci PANSKÝ Jakub 2004 Rebelové 04:21 01:24 01:32 01:24
3 2 Dívky HAVLÍČKOVÁ Tereza 2003 Přibyslav 04:22 01:25 01:29 01:26
4 3 Dívky DIBELKOVÁ Klára 2003 Havlíčkův Brod 04:35 01:28 01:37 01:29
5 2 Chlapci KAFKA Šimon 2004 TRI CykloChubna 04:48 01:25 01:41 01:41
6 3 Chlapci KROČIL František 2002 04:49 01:19 01:35 01:54
7 4 Chlapci KROČIL Tomáš 2004 04:52 01:24 01:43 01:45
8 4 Dívky BÁRTOVÁ Nela 2002 Havlíčkův Brod 04:52 01:27 01:42 01:43
9 5 Chlapci ŽÁČEK Richard 2001 Sokol Světlá n. S. 04:54 04:52
10 5 Dívky KAFKOVÁ Eliška 2004 Habry 04:57 01:27 01:44 01:45
11 6 Dívky EŠNEROVÁ Eliška 2004 Rebelky 05:02 01:27 01:46 01:48
12 7 Dívky JECHOVÁ Micheala 2003 Ždírec u Pohledu 05:12 01:32 01:51 01:49
13 6 Chlapci POPÍK Radek 2003 Popina Team 05:15 01:34 01:50 01:50
14 7 Chlapci KOUDELA Michael 2003 Žďár nad Sázavou 05:18 01:35 01:45 01:56
15 8 Dívky BRUDOVÁ Lucie 2004 Přibyslav 05:20 01:34 01:53 01:52
16 8 Chlapci LITERA Patrik 2004 Havlíčkův Brod 05:28 01:37 01:54 01:56
17 9 Chlapci LITERA Lukáš 2003 Havlíčkův Brod 05:41 01:30 02:11 01:59
18 10 Chlapci ŠTYL Robin 2004 Žďár nad Sázavou 05:53 01:38 02:05 02:09
19 9 Dívky ŠKARKOVÁ Markéta 2004 Žďár nad Sázavou 05:57 01:39 02:07 02:10
B:GROUP ACO Kraj Vysočina HAVLICKUV BROD


Copyright © Havlíčkobrodský půlmaraton 2016 | edited by n.e.s.p.i